Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie widziałem żadnego niebieskiego RS'a w mojej okolicy :kwasny: hmm... nie nie kojarze

no to lipa bo tam czesto gesto jezdziłem :decayed:

Opublikowano
nie widziałem żadnego niebieskiego RS'a w mojej okolicy :kwasny: hmm... nie nie kojarze

no to lipa bo tam czesto gesto jezdziłem :decayed:

a ty już w domu? :shock3:

Opublikowano
nie widziałem żadnego niebieskiego RS'a w mojej okolicy :kwasny: hmm... nie nie kojarze

no to lipa bo tam czesto gesto jezdziłem :decayed:

no właśnie "często gęsto jeździłem" haha

Opublikowano
no i zaś nie mam znaczka na grillu :facepalm: teraz jak kupię to chyba do sprzedaży dopiero założę..

no to lipa, jak nie tył to przód...:facepalm: chyba ich drażni S4 TDI :wink:

tdi to nie ma... chyba że na wydech patrzą... Bartek przedni to już drugi, tylny kupiłem ale z lenistwa całe szczęście nie założyłem bo też już by pewnie poszedł...

Kumpel ale ty mi podpadasz bo mówiłeś że będziesz u mnie pod blokiem a to w tym czasie zginął... przyznaj się że budujesz body S4 i zacząłeś od emblematów :naughty:

ja nic na ten temat nie wiem...:whistling:jak wychodziłem od babci to już w ogóle całego samochodu nie było więc może była laweta, później ściągneli znaczek i odstawili z powrotem :decayed:

Opublikowano

jak by ktos potrzebował adapter multimedialny i dvd do rns-d lub mfd ,to jestem za tydzień w bdg.z takimi gratami:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
nie widziałem żadnego niebieskiego RS'a w mojej okolicy :kwasny: hmm... nie nie kojarze

no to lipa bo tam czesto gesto jezdziłem :decayed:

a ty już w domu? :shock3:

aj wez nic juz mi nie mow bo sam nie wiem o co chodzi :facepalm:

Opublikowano

Siema,

mam drobny problem. Od kilku dni pojawia mi się błąd ( zdjęcie ) Czy wiecie może czego on dotyczy??

Z góry dzięki za pomoc.

Chodzi oczywiście o "SENSOR" oleju.

Czy to coś poważnego??

ce955a2824c92c1a.jpg

Opublikowano
Siema,

mam drobny problem. Od kilku dni pojawia mi się błąd ( zdjęcie ) Czy wiecie może czego on dotyczy??

Z góry dzięki za pomoc.

Chodzi oczywiście o "SENSOR" oleju.

Czy to coś poważnego??

http://s28.postimg.org/3zw9dvx2x/ce955a2824c92c1a.jpg

Z tego co się orientuje to walnięty będzie sensor oleju jest on chyba pod miską olejową koszt ok. 200zł ale mogą to być równie dobrze przewody jakies może się gdzie przetarły i jest przebicie. Ja to bym podłączył się pod komputer i poszukał błedów i je usunął wtedy się zobaczy :D

P.S. Chociaż ci piksele nie uciekają na wyświetlaczu :)

Opublikowano

vag raczej nic konkretnego nie pokaze, a co z wymiana oleju? i filtra? w razie jak bedzie czujnik to ponoc tylko ori...

Opublikowano

:hi:

vag raczej nic konkretnego nie pokaze, a co z wymiana oleju? i filtra? w razie jak bedzie czujnik to ponoc tylko ori...

kup chodzony na próbę ...za np20 pln'ów np :wink:

ja tak zrobiłem....do dziś śmiga z 4-5 lat będzie :decayed::wink:

Opublikowano

cisza to chyba pijO

Opublikowano

:hi:

cisza to chyba pijO

:eusathink:...pewnie nie :drunk:bo by się na forum chwalili........................:przebiegly:..........raczej :sexinbed: .......:decayed:

Opublikowano
Siema,

mam drobny problem. Od kilku dni pojawia mi się błąd ( zdjęcie ) Czy wiecie może czego on dotyczy??

Z góry dzięki za pomoc.

Chodzi oczywiście o "SENSOR" oleju.

Czy to coś poważnego??

http://s28.postimg.org/3zw9dvx2x/ce955a2824c92c1a.jpg

Z tego co się orientuje to walnięty będzie sensor oleju jest on chyba pod miską olejową koszt ok. 200zł ale mogą to być równie dobrze przewody jakies może się gdzie przetarły i jest przebicie. Ja to bym podłączył się pod komputer i poszukał błedów i je usunął wtedy się zobaczy :D

P.S. Chociaż ci piksele nie uciekają na wyświetlaczu :)

Ha ha jedyny pozytyw :grin:

Generalnie to powiem jeszcze, że problem ten nie pojawia się zawsze. Obecnie jest tak, że Fis da sygnał a po paru sekundach już znika.

Wczoraj w ogóle się nie pojawił. Dzisiaj też.

Na początku stycznia będę miał wymianę oleju, zobaczę czy problem zniknie.

Dzięki chłopaki za podjęcie tematu :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
:hi:
cisza to chyba pijO

:eusathink:...pewnie nie :drunk:bo by się na forum chwalili........................:przebiegly:..........raczej :sexinbed: .......:decayed:

:shock3: to będzie wysyp dzieci w przyszłym roku :grin:

Opublikowano

:siema:

Wysłane z Audi

Opublikowano
:hi:
cisza to chyba pijO

:eusathink:...pewnie nie :drunk:bo by się na forum chwalili........................:przebiegly:..........raczej :sexinbed: .......:decayed:

:shock3: to będzie wysyp dzieci w przyszłym roku :grin:

Ktoś na te nasze emerytury robić musiał będzie ;):D ....

.

.

.także tego Panowie ....:D.....

wysłane z one v :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.