Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :-)

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry wieczór :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema ;)

Opublikowano

tylko :siema: i :siema:

może byśmy się kiedys umówili na jakiegoś spot...ale nie w ten weekend

Opublikowano
tylko :siema: i :siema:

może byśmy się kiedys umówili na jakiegoś spot...ale nie w ten weekend

Jestem za kolejna sobota tj 21 popoludniu

Opublikowano
....

może byśmy się kiedys umówili na jakiegoś spot...ale nie w ten weekend

hahahahha

coś nam nie wychodzi.

Opublikowano

no to ja się piszę na 21.12

kto jeszcze??

Opublikowano

postaram sie tez byc

Opublikowano

Jak mi się uda i będę w stanie to tez przyjadę :banan:

Opublikowano

na 21. jeśli będę zdrowy to się piszę :wink:

Opublikowano

akurat będe w Bdg wiec zalece:)

Opublikowano

:hi:

Poszedł odzew jak grzyby po deszczu...:good:

wysłane z one v :)

Opublikowano
:hi:
b8 idzie pod młotek....nie wiem ,czy coś tam przy tym golasie będzie w tym momencie jeszcze robione :decayed::wink:.....

Skubaniec, nic mi nie mówił! czyli jednak mojego parcha chce wziąć? :grin:

powiedział ,że..." więcej diesla na placu nie postawi " :decayed::wink:

:oklasky: czy to ten Pan z którym prowadziłem konwersację w Gliwicach?

Yyy nie wiem....przyjechał czarnym b8 w avancie ?

Niski , kiedyś blondyn :grin: zaciągał po śląsku ?

wysłane z one v :)

to ten :grin:

:hi::shock3::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

:hi:Ja też postaram się wpaść :decayed:

Opublikowano

no to może w koncu jakis porzadny spot sie uda zrobić!!

Opublikowano

oby, oby.. mój ostatni z jakąś "większą" frekwencją był chyba we wrześniu przed moim urlopem.. na Łuczniczce na spocie Motomaniaka :thumbdown: mam nadzieję, że już będę w 100% zdrowy :facepalm:

tak poza tym to, jak co roku, zachęcam Was do wzięcia udziału w akcji SRTB Dzieciom: SRTB Dzieciom - Boże Narodzenie 2013

całość przeznaczona będzie na dzieciaki z domów dziecka.. liczy się każdy grosz, ja przelewam co roku. moim zdaniem warto!

Opublikowano
:hi:
b8 idzie pod młotek....nie wiem ,czy coś tam przy tym golasie będzie w tym momencie jeszcze robione :decayed::wink:.....

Skubaniec, nic mi nie mówił! czyli jednak mojego parcha chce wziąć? :grin:

powiedział ,że..." więcej diesla na placu nie postawi " :decayed::wink:

:oklasky: czy to ten Pan z którym prowadziłem konwersację w Gliwicach?

Yyy nie wiem....przyjechał czarnym b8 w avancie ?

Niski , kiedyś blondyn :grin: zaciągał po śląsku ?

wysłane z one v :)

to ten :grin:

:hi::shock3::polew::polew::polew::polew:

bierz Arcziego pod pachę i wpadajcie 21 na "kawe" :naughty:

Opublikowano
:hi:
b8 idzie pod młotek....nie wiem ,czy coś tam przy tym golasie będzie w tym momencie jeszcze robione :decayed::wink:.....

Skubaniec, nic mi nie mówił! czyli jednak mojego parcha chce wziąć? :grin:

powiedział ,że..." więcej diesla na placu nie postawi " :decayed::wink:

:oklasky: czy to ten Pan z którym prowadziłem konwersację w Gliwicach?

Yyy nie wiem....przyjechał czarnym b8 w avancie ?

Niski , kiedyś blondyn :grin: zaciągał po śląsku ?

wysłane z one v :)

to ten :grin:

:hi::shock3::polew::polew::polew::polew:

bierz Arcziego pod pachę i wpadajcie 21 na "kawe" :naughty:

Arturoo ta menda już mnie nie odwiedza :grin: ale próbuj z nim pogadać :wink:

Opublikowano
:hi:
b8 idzie pod młotek....nie wiem ,czy coś tam przy tym golasie będzie w tym momencie jeszcze robione :decayed::wink:.....

Skubaniec, nic mi nie mówił! czyli jednak mojego parcha chce wziąć? :grin:

powiedział ,że..." więcej diesla na placu nie postawi " :decayed::wink:

:oklasky: czy to ten Pan z którym prowadziłem konwersację w Gliwicach?

Yyy nie wiem....przyjechał czarnym b8 w avancie ?

Niski , kiedyś blondyn :grin: zaciągał po śląsku ?

wysłane z one v :)

to ten :grin:

:hi::shock3::polew::polew::polew::polew:

bierz Arcziego pod pachę i wpadajcie 21 na "kawe" :naughty:

Arturoo ta menda już mnie nie odwiedza :grin: ale próbuj z nim pogadać :wink:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.