Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Piszę, ponieważ szukam pomocy osoby, która posiada wiedzę na temat Audi A6 C5 2.8 Quattro + automat. Otóż upatrzyłem sobie takie auto w Bydgoszczy i chciałbym je obejrzeć. Sam nie wiem zbyt wiele nt. tego modelu, wiec chciałbym aby ktoś (oczywiście nie za darmo) pomógł mi przy oględzinach. Planowany termin to sobota wieczór, bądź niedziela przed południe. Są to jedyne terminy kiedy mam możliwość i bardzo żałuję, ponieważ ciężko będzie o dostęp do jakiegoś kanału, stacji kontroli czy mechanika. No ale może z kimś ogarniętym udałoby się. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ja podjade, mam nadzieje ze jako jest to ostatni spot w tym roku frekfencja bedzie dosc dobra, powysylam jeszcze jutro pare sms-ow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede chyba ale firmowym bo czarnuch odpoczywa :facepalm: ile wysokości jest na wjeździe pod Tesco? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje wczorajsze zapytanie.

Mam jeszcze jeden problem: czy w bydgoszczy znalazlby sie ktos, kto udestepnilby w niedziele kanal/podnosik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki i dziewczyny za spota!

PS. Łukasz miło było poznać...wpadaj częsciej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, mnie również miło było poznać Was, postaram się oczywiście być jak najczęściej, w miarę możliwości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jedrek pantoflu a Ciebie znowu nie puscila? :decayed: tylko sie nie tlumacz ze od miesiaca msz katar :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jedrek pantoflu a Ciebie znowu nie puscila? :decayed: tylko sie nie tlumacz ze od miesiaca msz katar :polew:

Natalia nie, u niej byłem dopiero po 20.. trzeba było w domu zrobić parę rzeczy przed świętami, rodzice prosili. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jedrek pantoflu a Ciebie znowu nie puscila? :decayed: tylko sie nie tlumacz ze od miesiaca msz katar :polew:

Natalia nie, u niej byłem dopiero po 20.. trzeba było w domu zrobić parę rzeczy przed świętami, rodzice prosili. :kwasny:

opusciles sie oj opusciles sie :decayed:

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

Przemek gdzie mozna kupic ta mala tablice na tyl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem.. i cholernie mi głupio z tego powodu :thumbdown:

Artur, tablicę możesz zamówić np. tu: Tablice amerykańskie USA | AGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od nich bralem, w sumie sporo ludzi bierze od nich, podajesz jaka chcesz jaka czcionke mozesz odrazu ramke do tego zamowic a no i czy flaga czy gwiazdki.... 2-3 dni i jest u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...