Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

jak zwykle treściwie u nas :decayed:

wczoraj odbieraliśmy nową Lagunę, kurde.. fajna jest! zestaw multimedialny bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, obsługa chyba bardziej intuicyjna niż mojego MMI.. źle ze mną.. podoba mi się francuz :facepalm:

Hehe....nie gadaj .....nie tylko Tobie się francuz podoba....:grin: ....co nie chłopaki ? ...:naughty:.....:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe....Jędruś musi wiedzieć ,że każdy z nas myśli podobnie jak on na ten temat....by mu nie przyszło do głowy ,że jest inny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe....Jędruś musi wiedzieć ,że każdy z nas myśli podobnie jak on na ten temat....by mu nie przyszło do głowy ,że jest inny :decayed:

kuźwa, a myślałem, że jestem wyjątkiem :thumbdown::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odbieraliśmy nową Lagunę, kurde.. fajna jest! zestaw multimedialny bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, obsługa chyba bardziej intuicyjna niż mojego MMI.. źle ze mną.. podoba mi się francuz :facepalm:

Kolega jak odebrał też się cieszył... po roku stwierdził, że chyba zrobił błąd, jakoś miesiąc temu (półtora roku od zakupu) powiedział, że już więcej Renault nie kupi...

Skusiło go bogate wyposażenie i dobra cena. Po dodaniu dotychczasowych kosztów eksploatacji już nie jest tak tanio...

Niestety obawiam się, że jest to typowa przypadłość nowych aut, które robią ok. 50-60tys rocznie... osiągają 100tyś i zaczynają się sypać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki silnik ma? bo my odbieralismy 2.0dci 130 koni, podobno bezawaryjna jednostka.. tak mi mówił nasz mechanik.. mi się to auto podoba wizualnie, zestaw multimedialny również :wink: ale i tak bym nie wymienił A5 na Lagę.. to prywatne auto jednego z dyrektorów naszej firmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 dCi 175KM z systemem czterech skrętnych kół, który przeklina za każdym razem jak się widzimy.

Niemniej miałem okazje jeździć kilka razy i rzeczywiście system audio jest niezły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już mam styczność z Peugeotem :facepalm:

Jakim? Ja ostatnio myslalem o takim ktos kiedys mial stycznosc? Silniki hdi po 200 kucy maja ale wolam bym benzyne

otomoto.pl/peugeot-407-coupe-bi-xenon-pelen-serwis-C29040736.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja już mam styczność z Peugeotem :facepalm:

Jakim? Ja ostatnio myslalem o takim ktos kiedys mial stycznosc? Silniki hdi po 200 kucy maja ale wolam bym benzyne

otomoto.pl/peugeot-407-coupe-bi-xenon-pelen-serwis-C29040736.html

kolega, mechanik, jeździ 407. jest bardzo zadowolony, tylko od razu wywalił FAP (filtr cząstek stałych) i wymienia tylko olej/filtry i inne rzeczy eksploatacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już mam styczność z Peugeotem :facepalm:

Jakim? Ja ostatnio myslalem o takim ktos kiedys mial stycznosc? Silniki hdi po 200 kucy maja ale wolam bym benzyne

otomoto.pl/peugeot-407-coupe-bi-xenon-pelen-serwis-C29040736.html

307 2.0 HDI 136km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

......... i inne rzeczy eksploatacyjne

no (tak jak my wszyscy), czyli silnik, skrzynie biegów, sprzęgło i takie mniejsze rzeczy jak zawieszenie, itp. :grin::polew:

sorry nie mogłem sobie odpuścić ;)):kox:

kuna o czym wy gadacie... peżot? naprawdę? Każdy NOWY samochód będzie się jakoś prezentował, chociaż żaden francuz nie ma jakości niemieckiego NOWEGO odpowiednika. ;-). I rozpadać się będzie z biegiem czasu dużo szybciej niż niemiec. ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...