Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: siemanko
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Siemanko wszystkim ;) ;)

Cześć Mordeczko :decayed:

Opublikowano

bula 87 i co z jakim spotem ????

myślisz co ????

może dziś by się coś wymyśliło :decayed:

Opublikowano

Bula nie mogle odebrac jak dzwoniles, ale mam nadzieje ze sms doszedl?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

koledzy, rozumiem, ze lista na niedzielny spot jest nieaktualna? DOPISYWAĆ SIĘ!

Opublikowano
koledzy, rozumiem, ze lista na niedzielny spot jest nieaktualna? DOPISYWAĆ SIĘ!

Gdzie lista bo szukam i ślepak ze mua :wink:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

koledzy, rozumiem, ze lista na niedzielny spot jest nieaktualna? DOPISYWAĆ SIĘ!

Gdzie lista bo szukam i ślepak ze mua :wink:

Dopisany :wink:

Opublikowano

:siema:

ja właśnie wróciłem z BT :decayed:

Opublikowano
bula 87 i co z jakim spotem ????

myślisz co ????

może dziś by się coś wymyśliło :decayed:

właśnie wróciłem z pracy :facepalm: na jutro możemy wieczorem się ustawić PW :wink:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Bula nie mogle odebrac jak dzwoniles, ale mam nadzieje ze sms doszedl?

tak doszedł dzięki już zamówione jutro kurier jest u mnie :wink:

Opublikowano

Bartek i co masz numer dostałeś info ? :jerk:

Opublikowano
Bartek i co masz numer dostałeś info ? :jerk:

no ba i już zapisany jutro zadzwonię jak będę miał chwilę wolną w pracy :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano
:hi: elo!
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie, gdzie w Bydgoszczy lub Inowrocławiu znajdę hamownię 4x4 za mniej niż 200PLN?

Opublikowano

Witam Wszystkich :wink:

Słuchajcie chce wymienić teleskopy i sprężyny w samochodzie lecz nie mam pojęcia co kupić, chce żeby był lekko obniżony czyli tak jak obecnie wygląda bo są założone teleskopy bilstein i sportowe sprężyny firmy H&R -40mm. Tył jest już na wykończeniu przód jeszcze trzyma i jeśli o niego chodzi to się jeszcze zastanawiam czy wymieniać :kwasny: Myślałem żeby kupić takie coś lecz trochę czytałem o tej firmie i opinie są różne:

Sprężyny sportowe Audi A4 B5 Sedan - 40 mm MTS (4031527610) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Amortyzatory sportowe Audi A4 B5 kompl MTS-technik (4064600848) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Zastanawiam się jeszcze nad teleskopami firmy KAYABA (czy jakoś tak to się pisze) ale sprężyny na pewno będą sportowe, nie chce gwintu mówie z góry, a seryjnego zawieszenia tez nie założę, bo będzie stał za wysoko jak taka koza.

Co myślicie??

Dodam tylko że mam ograniczony budżet max 1000zł

Opublikowano

te kayaby maja byc seryjne? i do tego sprezyna -40? bedzie pileczka jak uj....

Opublikowano
te kayaby maja byc seryjne? i do tego sprezyna -40? bedzie pileczka jak uj....

No słuchaj są zalożone zwykłe teleskopy blisteiny no firma jest zajedobra i sportowe sprężyny i jest dobrze znaczy było bo już wypukane dlatego jestem w kropce bo nie wiem co założyć a chce żeby został na tej wysokości co teraz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.