Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jakieś plany na weekend ?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kartingi w toruniu w niedzielę 6 kwietnia - czyli już jutro :)

Opublikowano

Witam, :hi: czyli jakiś spocik się szykuje w niedziele? Gurban6- będziesz? Może bym podjechał pogadać :decayed:

Opublikowano

Jest osobny temat poniżej.

6. Kwietnia, niedziela, zbiórka o godz. 13:30 przy torze kartingowym koło Moto Areny.

Jeśli ktoś jeszcze będzie chętny na wyścigi, to zapraszam.

Początek Wyścigów o godzinie 14:00

Opublikowano

jedzie ktos z tego klub ?? czy jak zwykle nie:decayed:

Opublikowano

Właśnie dostałem tel, że gościu chce jutro przyjechać obejrzeć q7.. także ja wypadam niestety. Trzymajcie kciuki żebym sprzedał :naughty:

Opublikowano
Właśnie dostałem tel, że gościu chce jutro przyjechać obejrzeć q7.. także ja wypadam niestety. Trzymajcie kciuki żebym sprzedał :naughty:

jak nie kupi to ...:baseball::bicz::vava: ...za nieobecność na spocie :wink:

Opublikowano
Właśnie dostałem tel, że gościu chce jutro przyjechać obejrzeć q7.. także ja wypadam niestety. Trzymajcie kciuki żebym sprzedał :naughty:

jak nie kupi to ...:baseball::bicz::vava: ...za nieobecność na spocie :wink:

pisałem do Ciebie smsa nie odpisałeś...pusc sygnał bo nei wiem ktory Twoj nr aktualny :decayed:

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

jedzie ktoś z a4 klubu czy nie? bo nie wiem jak niedziele planowac

Opublikowano

Ja nie jade - nie ma mnie w domu

Opublikowano

Ja jadę :)

Opublikowano
Witam, :hi: czyli jakiś spocik się szykuje w niedziele? Gurban6- będziesz? Może bym podjechał pogadać :decayed:

Będę koło 14,ale nie na długo bo mam imieniny Ojca i muszę z nimi posiedzieć ale z godzinkę będę.Potem trzeba na następny spot jechać do Bysi,bo koledzy się zgniewają że tylko co jakiś czas pojawiamy się w Toruniu a u nich nie.Zmieniłem pracę,nie mam już wyjazdów zagranicznych,więc mam nadzieję i możliwości że częściej zawitam na spotach kuj-pom.

Opublikowano

ja będę i Buła będzie!

także choć ktoś będzie i mam nadzieje, że będzie :kox:

kask już odkurzony :banan:

Opublikowano
ja będę i Buła będzie!

także choć ktoś będzie i mam nadzieje, że będzie :kox:

kask już odkurzony :banan:

jak nikt więcej nie przyjedzie to idziemy :drunk:

Opublikowano

spoko pojdziemy posmigac z chlopakiam z pasków :decayed:

Opublikowano

ja tyz bede ;-)

Opublikowano

:hi:

Hammer nie ma do rns d plyt niestety

napisz do siemiana :wink::whistling:..........

gdzieś ....kiedyś płytę mi spalił.........

a wogóle to nie lepiej rns-e 'a w stawić...zamiast tego radja :decayed::wink:

Opublikowano
ja tyz bede ;-)

rs4 tyż? :kox:

Opublikowano

Ogarniać się jutro Panowie i na spocik - trzeba bronić honoru Klubu ;)

Opublikowano

Właśnie, trzeba skopać tyłki passatowcom :) I oczywiście godnie reprezentować nasz klub :decayed: Ktoś się zbiera wcześniej na jakieś pogaduchy, czy po wyścigach? :wink:

Opublikowano

po wysciagach.

Rs4 jednak nie bedzie, koledze wypadla robota ;(. Szkoda bo piękna sztuka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.