Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hello

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

to może w niedzielę chociaż jakieś pogaduchy?

Opublikowano

Ja się piszę na wszystko byle mi pasowało :wink:

Opublikowano

Panowie, potrzebna mi laweta - najlepiej z kierowcą. ktoś, coś? albo czyjś znajomy?

Opublikowano
:bry: w maju też się piszę na kartingi, do Lipna na 80% jadę, na niedzielne pogaduchy też się piszę :decayed:
Opublikowano

ja moge teraz tez podjechac w sobote czy niedziele

Opublikowano
Panowie, potrzebna mi laweta - najlepiej z kierowcą. ktoś, coś? albo czyjś znajomy?

u mnie w pracy jest kolega co ma lawete ,ale to w Toruniu,jak cos mam namiary na niego,jeżeli Ci pasuje dzwoń do mnie 662131566

Opublikowano
ja moge teraz tez podjechac w sobote czy niedziele

ja w niedziele bez problemowo, z sobotą gorzej, bo mam wyjazd do Poznania..:facepalm: a może jakaś lista chętnych na spota w niedziele?

1. Buła

2. ....

Opublikowano

1. Buła

2. ja :naughty:

3...

Opublikowano

Cześć panowie :) Jeśli spocik będzie w Toruniu to też się piszę na to jestem w Toruniu od niedawna więc przyjadę się przywitać :)

Opublikowano
:bry: w maju też się piszę na kartingi, do Lipna na 80% jadę, na niedzielne pogaduchy też się piszę :decayed:

dawaj do Lipna i nie świruj teraz :thumbdown:

Opublikowano
:hi: W maju to ja też się piszę na kartingi, to wszystko zależy od terminu :decayed:
Opublikowano
:hi: siemanko
Opublikowano

:hi:

1. Buła

2. ja :naughty:

3. Jędrek - jeśli Bydgoszcz, bo mgr trzeba pisać :kwasny:

Grzegorz, a Twoj znajomy ma lawetę na 2 auta? bo taka jest potrzebna..

Opublikowano

jak by byl jakis spot to prosze o wiadomosc sms lub tel....

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Cześć panowie :) Jeśli spocik będzie w Toruniu to też się piszę na to jestem w Toruniu od niedawna więc przyjadę się przywitać :)

spot pewnie będzie w Bydgoszczy więc dawaj daleko nie ma :wink:

:bry: w maju też się piszę na kartingi, do Lipna na 80% jadę, na niedzielne pogaduchy też się piszę :decayed:

dawaj do Lipna i nie świruj teraz :thumbdown:

będę będę..o 7:00 wyjazd z Torunia podobno..kobieta mnie za*ebie jak sie dowie :decayed:

Opublikowano
Cześć panowie :) Jeśli spocik będzie w Toruniu to też się piszę na to jestem w Toruniu od niedawna więc przyjadę się przywitać :)

spot pewnie będzie w Bydgoszczy więc dawaj daleko nie ma :wink:

:bry: w maju też się piszę na kartingi, do Lipna na 80% jadę, na niedzielne pogaduchy też się piszę :decayed:

dawaj do Lipna i nie świruj teraz :thumbdown:

będę będę..o 7:00 wyjazd z Torunia podobno..kobieta mnie za*ebie jak sie dowie :decayed:

jak się dowie to skieruj ją do mnie do dalsze info :naughty:

to na którą planujesz tam być 9 ? bo ja nie wiem o której tam być właśnie

Opublikowano
Cześć panowie :) Jeśli spocik będzie w Toruniu to też się piszę na to jestem w Toruniu od niedawna więc przyjadę się przywitać :)
:bry: w maju też się piszę na kartingi, do Lipna na 80% jadę, na niedzielne pogaduchy też się piszę :decayed:

dawaj do Lipna i nie świruj teraz :thumbdown:

Cześć panowie :) Jeśli spocik będzie w Toruniu to też się piszę na to jestem w Toruniu od niedawna więc przyjadę się przywitać :)

spot pewnie będzie w Bydgoszczy więc dawaj daleko nie ma :wink:

:bry: w maju też się piszę na kartingi, do Lipna na 80% jadę, na niedzielne pogaduchy też się piszę :decayed:

dawaj do Lipna i nie świruj teraz :thumbdown:

będę będę..o 7:00 wyjazd z Torunia podobno..kobieta mnie za*ebie jak sie dowie :decayed:

jak się dowie to skieruj ją do mnie do dalsze info :naughty:

to na którą planujesz tam być 9 ? bo ja nie wiem o której tam być właśnie

będziemy na łączach :wink:

Opublikowano

Panowie gdzie w bydzi fajnie obszyja kiere ew. Galke i reczny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.