Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

jozek726, dnia 28 Sie 2014 - 18:17, napisał:

:hi: Macie jakieś namiary na kogoś kto ogarnie fajne sesję zdjęciową auta ?

kiedyś robiliśmy grupową sesję i był fotograf z Chełmna, jeśli ktoś się podejmie organizacji czegoś takiego to mogę się znów skusić :wink:

A tu kolegi stronka:

http://turzynskiphotography.pl/

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Pany szukam jakieś sprawdzone autko do 4tys, diesel lub lpg, potrzebuję tymczasowo bo oddaje swoje Audi do lakiernika i na mały przegląd. Może ktoś coś wie o jakimś autku w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany, kto u nas ma możliwość sprawdzenia auto po VIN? Konkretnie chodzi o Octavie II po lifcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam jakieś sprawdzone autko do 4tys, diesel lub lpg, potrzebuję tymczasowo bo oddaje swoje Audi do lakiernika i na mały przegląd. Może ktoś coś wie o jakimś autku w okolicy?

Chcesz kupić auto do 4000zł na czas odstawienia audi?

Potem sprzedasz po odebraniu audi? :decayed:

Edytowane przez Robertuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam jakieś sprawdzone autko do 4tys, diesel lub lpg, potrzebuję tymczasowo bo oddaje swoje Audi do lakiernika i na mały przegląd. Może ktoś coś wie o jakimś autku w okolicy?

Chcesz kupić auto do 4000zł na czas odstawienia audi?

Potem sprzedasz po odebraniu audi? :decayed:

Szykuję się na jakąś 80-tkę, to później brat będzie miał czym jeździć ;) Ostatnio przejechał się b4 1.9TDI i już do golfa nie chce wsiadać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznać się kto był niedawno w Sport factory w klubowej koszulce? chciałem zagadać ale nie miałem czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

zazwyczaj to ja chodzę do Sport Factory w klubowej koszulce, ale wczoraj mnie akurat nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szykuję się na jakąś 80-tkę, to później brat będzie miał czym jeździć ;) Ostatnio przejechał się b4 1.9TDI i już do golfa nie chce wsiadać :decayed:

Aaaaaaaaa jak tak no to spoko ;)

Ja przesiadłem się na audi z golfa III 1.9tdi i do dziś czasami tęsknię za nim hehe...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się na jakąś 80-tkę, to później brat będzie miał czym jeździć ;) Ostatnio przejechał się b4 1.9TDI i już do golfa nie chce wsiadać :decayed:

Aaaaaaaaa jak tak no to spoko ;)

Ja przesiadłem się na audi z golfa III 1.9tdi i do dziś czasami tęsknię za nim hehe... :)

Wiesz tęsknić to jedno, ale pewnie byś się nie przesiadł teraz z CCCO w dodatku z V-ką na golfa w dieslu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

zazwyczaj to ja chodzę do Sport Factory w klubowej koszulce, ale wczoraj mnie akurat nie było ;)

nie mówię ze to wczoraj było, chyba jakieś dwa tygodnie temu :wink: to mówisz że pakujesz :decayed: teraz rzeźba czy masa idzie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

:siema:

zazwyczaj to ja chodzę do Sport Factory w klubowej koszulce, ale wczoraj mnie akurat nie było ;)

nie mówię ze to wczoraj było, chyba jakieś dwa tygodnie temu :wink: to mówisz że pakujesz :decayed: teraz rzeźba czy masa idzie? :naughty:

masy to ja mam dostatek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...