Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

:siema:

:siema:

zazwyczaj to ja chodzę do Sport Factory w klubowej koszulce, ale wczoraj mnie akurat nie było ;)

nie mówię ze to wczoraj było, chyba jakieś dwa tygodnie temu :wink: to mówisz że pakujesz :decayed: teraz rzeźba czy masa idzie? :naughty:

masy to ja mam dostatek :decayed:

w jakich godzinach pakujesz? ja z reguły rano ok 8.30 zaczynam pewnie ciężko będzie pogadać, jaki masz kolor tej A5? mój czarny avant B8

popołudniami, między 18-19 najczęściej. mam szary kolor, tablice WE. łatwo rozpoznać bo mam ramki A4-klub ;)


:siema:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesz tęsknić to jedno, ale pewnie byś się nie przesiadł teraz z CCCO w dodatku z V-ką na golfa w dieslu :decayed:

Zastanowiłbym się gdyby to był np. odrestaurowany golf I w dieslu chociażby poczciwy AFN zrobiony na jakieś 170-180 koni :decayed:

Opublikowano

Wiesz tęsknić to jedno, ale pewnie byś się nie przesiadł teraz z CCCO w dodatku z V-ką na golfa w dieslu :decayed:

Zastanowiłbym się gdyby to był np. odrestaurowany golf I w dieslu chociażby poczciwy AFN zrobiony na jakieś 170-180 koni :decayed:

Takiego klasyka to i ja bym przygarnął :) Ale mi bardziej chodziło o porównanie między 3-ką, a 80-tką :decayed:

W końcu mogę odstawić swoją do malowania i małego remontu :kox: Dupowóz kupiony, kiedyś wpadną ori lampy, zrobi się kilka zaprawek i będzie latać :wink: 2.0 115KM, sekwencja ^^

dsc_1047hcryd.jpg

dsc_1051f1sqt.jpg

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:siema:

Ja mija dzionek?

Opublikowano

:hi:

Wczoraj w Toruniu widziany srebrny avant b5 CTR 8J60? Ktoś z forum?

Opublikowano

wszystko wskazuje na to, że za miesiąc będę magistrem :D

Opublikowano

wszystko wskazuje na to, że za miesiąc będę magistrem :D

a gdzie i co studiujesz? pochwal się :naughty:

Opublikowano

ma ktoś możliwość ile kosztuje rurka w ASO nr.058121497B

Opublikowano
Opublikowano

:hi:

Wczoraj w Toruniu widziany srebrny avant b5 CTR 8J60? Ktoś z forum?

Na czarnych felgach?

Jeśli tak, to dziś mnie gonił do Inka - troche wyrywnie.. ładnie (nisko) się prezentuje, ale z mocą to przeciętnie (że tak powiem).

Edytowane przez winczako

Opublikowano

:hi:

Nudy w pracy z rana, nie ma co robić i czas się wlecze... :doh:

:hi:

Wczoraj w Toruniu widziany srebrny avant b5 CTR 8J60? Ktoś z forum?

Na czarnych felgach?

Jeśli tak, to dziś mnie gonił do Inka - troche wyrywnie.. ładnie (nisko) się prezentuje, ale z mocą to przeciętnie (że tak powiem).

Chyba się przyzwycziłeś, że w odniesienu do eSy raczej większość wypada "przeciętnie" :grin:

Edytowane przez manny90

Opublikowano

wszystko wskazuje na to, że za miesiąc będę magistrem :D

a gdzie i co studiujesz? pochwal się :naughty:

zarządzanie na UMK

Opublikowano

Siema, ma ktoś numer do kierasa? Pilne jak co pw

Patykiem pisane

albo jak ktoś ma części do 1.8-1.8t też proszę o kontakt

Opublikowano

:siema:

Wiśnia, PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.