Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pamiętaj tylko, że B8 ma inny otwór centrujący niż B6/B7 i musisz szukać felg dedykowanych pod B8 ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry dzień

Opublikowano

Zawsze sa pierscienie centrujace :)

Opublikowano

B8 ma większy otwór centrujący, a to chyba oznacza konieczność rozwiercenia.. ja bym poszukał felg pod B8, byłoby prościej..

Opublikowano

B8 ma większy otwór centrujący, a to chyba oznacza konieczność rozwiercenia.. ja bym poszukał felg pod B8, byłoby prościej..

Dzieki ze mowisz :) juz sprawdzilem do mojej b6 musialem miec pierscionki wiec teraz pasowalyby idealnie ale nie wiem znudzily mi sie juz one :D i tak wogole nie wiem czy nie oscylowac przy 18" bo dosyc twarda jest :D a trzeba koniom dac sie wybiegac :D

Opublikowano

:siema:


a tam takie sreberko skromne A4 b8 3.0 TDI quattro S-line

Taki skromny dizelek to już musi się fajnie odpychać :decayed:

Opublikowano

B8 ma większy otwór centrujący, a to chyba oznacza konieczność rozwiercenia.. ja bym poszukał felg pod B8, byłoby prościej..

Dzieki ze mowisz :) juz sprawdzilem do mojej b6 musialem miec pierscionki wiec teraz pasowalyby idealnie ale nie wiem znudzily mi sie juz one :D i tak wogole nie wiem czy nie oscylowac przy 18" bo dosyc twarda jest :D a trzeba koniom dac sie wybiegac :D

18 cali na B8 to pasztet. tak samo jak na A5.. tu musi być minimum 19 cali..

Opublikowano

:siema:

a tam takie sreberko skromne A4 b8 3.0 TDI quattro S-line

Taki skromny dizelek to już musi się fajnie odpychać :decayed:

Powiem szczeze moment obrotowy szybkosc i precyzja skrzyni robi robote oczywiscie wczoraj na mokrym bez esp trzeba by mocno uwazac ;d

B8 ma większy otwór centrujący, a to chyba oznacza konieczność rozwiercenia.. ja bym poszukał felg pod B8, byłoby prościej..

Dzieki ze mowisz :) juz sprawdzilem do mojej b6 musialem miec pierscionki wiec teraz pasowalyby idealnie ale nie wiem znudzily mi sie juz one :D i tak wogole nie wiem czy nie oscylowac przy 18" bo dosyc twarda jest :D a trzeba koniom dac sie wybiegac :D

18 cali na B8 to pasztet. tak samo jak na A5.. tu musi być minimum 19 cali..

tylko tak sobie wewnetrznie mysle ze jednak komfort w tym wieku juz tez sie liczy ;d;d;d;

przed premierowe ;)

10676874_701189119959652_164287888_o.jpg

Opublikowano

:siema:

a tam takie sreberko skromne A4 b8 3.0 TDI quattro S-line

Taki skromny dizelek to już musi się fajnie odpychać :decayed:

Powiem szczeze moment obrotowy szybkosc i precyzja skrzyni robi robote oczywiscie wczoraj na mokrym bez esp trzeba by mocno uwazac ;d

B8 ma większy otwór centrujący, a to chyba oznacza konieczność rozwiercenia.. ja bym poszukał felg pod B8, byłoby prościej..

Dzieki ze mowisz :) juz sprawdzilem do mojej b6 musialem miec pierscionki wiec teraz pasowalyby idealnie ale nie wiem znudzily mi sie juz one :D i tak wogole nie wiem czy nie oscylowac przy 18" bo dosyc twarda jest :D a trzeba koniom dac sie wybiegac :D

18 cali na B8 to pasztet. tak samo jak na A5.. tu musi być minimum 19 cali..

tylko tak sobie wewnetrznie mysle ze jednak komfort w tym wieku juz tez sie liczy ;d;d;d;

przed premierowe ;)

10676874_701189119959652_164287888_o.jpg

to jest ta z ogłoszenia co wklejałeś ostatnio ?

Opublikowano

Tak dokladnie :)

Opublikowano

:hi:


Panowie nie szuka ktoś z was B5 doinwestowanej ?:)

Opublikowano

:bry:

:banan:

to od dzisiaj jestem magistrem!

Opublikowano

:bry:

:banan:

to od dzisiaj jestem magistrem!

GRATKI :)))

Opublikowano

Hello BDG!

Gratulacje p. Magistrze :)

Opublikowano

gratulacje dla obu panów ;-).

Opublikowano

chce ktos moje 19 RS stan dobry jedna lekko krzywa (powietrze nie schodzilo dalo sie jezdzic powyzej 150 byly delikatne drgania) cena na szybko 1500 zl za komplet bez opon oczywiscie

Szkoda że nie 18"... to bym się zastanawiał ^_^

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:siema: ale mnie tu dawno nie było :blink: i się wszystko pozmieniało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.