Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie siadło :thumbup1: Jeszcze dobre koło i będzie :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A wez nic nie mow tyle tego zlomu a ja nie wiem co wziac teraz mnie mercedesy robią i prosiaki

Opublikowano

Tak to siadło :D

w8ck3zhn.png

moje fele zimówki i letnie na sell w pakiecie 1000 ziko :D

Pokaż koło na sell
Opublikowano

Tak to siadło :Dw8ck3zhn.png

moje fele zimówki i letnie na sell w pakiecie 1000 ziko :D

Pokaż koło na sell
Te co mam na aucie
Opublikowano

A wez nic nie mow tyle tego zlomu a ja nie wiem co wziac teraz mnie mercedesy robią i prosiaki

Prosiaki robio robote...jak masz dużo hajsu to pakuj RH ZW3 w męskich szerokościach + rotor w białą perłę :decayed:

Opublikowano

:siema:

Myślałem, że pojadę dziś na spot DKG.. ale w taką pogodę nie ruszam tyłka z domu. Zaraz bym znowu w łóżku wylądował :/

Opublikowano

A wez nic nie mow tyle tego zlomu a ja nie wiem co wziac teraz mnie mercedesy robią i prosiaki

Prosiaki robio robote...jak masz dużo hajsu to pakuj RH ZW3 w męskich szerokościach + rotor w białą perłę :decayed:
Nie robią mnie rh zw3
Opublikowano

:siema:

Myślałem, że pojadę dziś na spot DKG.. ale w taką pogodę nie ruszam tyłka z domu. Zaraz bym znowu w łóżku wylądował :/

No właśnie siedzę w chacie i się zastanawiam czy jechać

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

DKG gdzie i o ktorej ?

Normalnie o 14 pod HSW?

Opublikowano

DKG gdzie i o ktorej ?

Normalnie o 14 pod HSW?

o 15 pod Tesco bo pada

Opublikowano

Wpadasz? Ja i tak nie mam co robic

Edytowane przez karpatka

Opublikowano

mogę jechać,choć trochę przypał jechać takim petem bo dobre fury będą :grin:

Opublikowano

staniemy z boku xd

Opublikowano

:bry: pany ja też podlece ale dopiero po 16-tej może jeszcze coś będzie jak nie to jadę na zakupy :wink:

Opublikowano

Mini spot zaliczony

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

A wez nic nie mow tyle tego zlomu a ja nie wiem co wziac teraz mnie mercedesy robią i prosiaki

Prosiaki robio robote...jak masz dużo hajsu to pakuj RH ZW3 w męskich szerokościach + rotor w białą perłę :decayed:
Nie robią mnie rh zw3

A te oglądałeś?

http://allegro.pl/felgi-mercedes-5x112-18-8-5j-opony-205-35r18-i5193366440.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro

Siemka Pany, :hi:

Opublikowano

dzięki też za mini spota :hi:

Opublikowano

Mini spot zaliczony

nabazgrane z Tapatalka

+1

A wez nic nie mow tyle tego zlomu a ja nie wiem co wziac teraz mnie mercedesy robią i prosiaki

Prosiaki robio robote...jak masz dużo hajsu to pakuj RH ZW3 w męskich szerokościach + rotor w białą perłę :decayed:
Nie robią mnie rh zw3

A te oglądałeś?

http://allegro.pl/felgi-mercedes-5x112-18-8-5j-opony-205-35r18-i5193366440.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro

Siemka Pany, :hi:

Zupełnie nie w moim kierunku chyba padnie na takie jak wisnia ma

Opublikowano

Bo ja wiem co dobre. [emoji41]

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

A ja się dzisiaj nie odnalazłem, aut było mnóstwo i chyba przyjechałem za późno, bo Was nie widziałem. Bula, daj numer do siebie na pw.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.