Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz tego focusa I gdzies wystawionego?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Allegro itd? Jeszcze nie

Opublikowano

Caddy w jakim prajsie?

Opublikowano

[emoji111] siema

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

Jaki silnik w tym focusie? A jakieś foty? :wink:

Opublikowano

Jędrzej cady też mnie interesuje. Daj jakieś szczegóły

Opublikowano

Jaki silnik w tym focusie? A jakieś foty? :wink:

w którym? :decayed: foty zrobię na dniach..

Caddy mam 3 sztuki. jedna z 2008 roku, zarejestrowane jako osobówka i dwie sztuki z 2009 roku z homologacją na ciężarowe. Auta naprawdę w dobrym stanie. wszystkie mają przebiegi między 150, a ok 170 tys. za 2008 chcę wyjściowo 22 tys, za 2009 27. oczywiście do odpowiedniej negocjacji.

wszystkie mają klimę, ORI radio cd/mp3, bluetooth, centralny z pilota. wszystkie srebrne, z prawej strony odsuwane drzwi.

nie przeczę, że termin sprzedaży to dla mnie najlepiej połowa czerwca.. podobno wtedy mamy mieć do odbioru Dacie, chociaż dziś się dowiem bo Pani z salonu z Torunia przyjeżdża do mnie na spotkanie..

co ciekawe.. w listopadzie kupowaliśmy 2 sztuki w Bydgoszczy, a teraz najlepszy rabat dał Chorzów :decayed: ale tam to by się nie opłacało zamawiać uzględniając koszty podróży.. następny w kolejce był Toruń za ok tysiąc mniej na samochodzie niż Bydgoszcz..

Opublikowano

w którym? :decayed: foty zrobię na dniach..

Ten o którego pytałem hehe :grin: MK1

Opublikowano

1.8tddi ;) 90 koni. przebiegu ponad 300 tys

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:
Jędrek wrzuć jakieś poglądowe foto tego MK1, przebieg i tak nie robi na mnie wrażenia :naughty::grin:

Opublikowano

Jak będzie na miejscu to postaram się jakoś ogarnąć

Opublikowano

Towarzysze, czas działać!
14 czerwca na kartingi w Toruniu - kto jest za, kto przeciw?

Edytowane przez eltom

Opublikowano

:siema:

14.06 powinien być dla mnie ok! ;)

Panowie i Panie. W piątek o 17 Artur się żeni.. padła propozycja kolumny/bramy. Robimy coś?

Opublikowano

Towarzysze, czas działać!

14 czerwca na kartingi w Toruniu - kto jest za, kto przeciw?

postaram sie byc

Opublikowano

Towarzysze, czas działać!

14 czerwca na kartingi w Toruniu - kto jest za, kto przeciw?

postaram sie byc
Mnie skusiłeś
Opublikowano

Niektórzy będą przeklinać za tą czcionkę, ale w tutejszym nieładzie ciężko się przebić :wink:

Oficjalna odpowiedź z Awix Racing:

Witam, Jest możliwosc rezerwacji od 9-14 co pół godziny, ponieważ mamy wtedy zaplanowane treningi.
Pozdrawiam
Racing Arena
Czyli ja proponuję wstępnie zrobić rezerwację na godzinę 13:00, godzinka toru dla nas, a później możemy skoczyć do Karczmy pod Gołębiem, zjeść dobry obiadek i zrobić zdjęcia aut.
Co myślicie?
www.karczmapodgolebiem.pl/kontakt.html

Edytowane przez eltom

Opublikowano

Dla mnie super!

Opublikowano

jak bede na miejscu to pisze sie na 100%

Opublikowano

Witam, chętnie bym wpadł na integracyjną zabawę, ale pojawi sie oczekiwana dzidzia więc niestety nie dam rady.....a szkooda :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.