Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wlasnie.. Gumol zapodaj foto jak mozesz

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zapodam zapodam :decayed: jakbym mogl nie upublicznić tak rzadkiego widoku :) ale to popoludniu :)

No i jak mowilem tak sie stalo :)

Jako ze dzien byl w niedziele mrozny, a i sadelka sie troche przybralo przez swieta:) Niektorzy postanowili troche sie pogimnastykowac:P

dscf4087ma1.jpg

w800.png

Potem troche leserowania gdzies z boku :P samochod pozostawiony bez operatora:P

dscf4089uh0.jpg

w800.png

No ale Adam Słodowy dał jak zwykle rade i z pieknego audi zrobil traktor :P

dscf4090zd4.jpg

w800.png

Jako ze było zimno fotek tylko tyle :P z tego samego powodu operator aparatu nie zauwazyl ze przeslona ustawiona za duza no i fotki za ciemne:) Dlatego je rozjasnilem i jakosc jest jaka jest :)

No i spot mozna podsumowac jednym zdaniem:P A4 na seryjnym zawiasie + 18" kola = kupa :P

Opublikowano

Witam:)

Pisze z takim zapytaniem ponieważ wybieram się na spot w najbliższą niedzielę, czy będzie ktos z vagiem?

Opublikowano

postaram sie tez byc ale nie tak jak w zeszlym tygodniu....

Opublikowano

WITAM.A O KTÓREJ I GDZIE TEN ZLOCIK TO MOŻE TEŻ SIĘ ZJAWIMY PO DŁUGIEJ PRZERWIE :hi:POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW

Opublikowano

normalnie jest o 14 na luczniczce :) jednak przy tej pogodzie proponowalbym godzine 14 podziemny parking tesco :)

Opublikowano

nie ma ktoś za dużo oponek zimowych :gwizdanie: bo śniegu dzisiaj napadało a co niektórzy myśleli ze zimy nie będzie :decayed: złapię jakiegoś renifera i przybędę :kox:

Opublikowano

Również postaram się wybrac a że miałem za daleko do wulkanizacji, zimówek będzie brak :decayed:

Opublikowano

no to będziemy się razem ślizgać :decayed:

Opublikowano

mam nadzieje ze moje zimowki poradza sobie z dojazdem bo teraz dosc mocno posypalo u nas

Opublikowano

A dzisiaj piękne słoneczko, więc pod Łuczniczką co?

Opublikowano

no tez tak myślę, zimno nie jest bo już wynurzyłem się z nory :decayed: wiec można na powietrzu

Opublikowano

a ja odpadam bo z mojego sie robi allroad :(

Opublikowano

ja będę ale niezadługo bo mi wyskoczyła pewna sprawa :confused4:

Opublikowano

MY TEŻ ODPADAMY BO AMELKA CHORA.MOŻE NASTĘPNYM RAZEM...

Opublikowano

A ja wróciłem nad ranem do Bydzi.. musiałem odespać prowadzenie przez śnieżyce :kox: Było wesoło od Łodzi aż po Ciechocinek biało, a z gór daleko..., 40-60km/h

Było sobie kupić :quattro: tylko mnie mijały znaczki 4x4, AWD, quattro

Pozdrawiam i do następnego razu :cool1:

Opublikowano

Fajno było, nawet bez quattro :D

Cała Łuczniczka skuta lodem, amatorów slizgania było sporo więc i my na odchodne zaliczylismy kilka slide'ów :evil:

1zb5p2q.jpg

Opublikowano

było poślizgowo :decayed:

Opublikowano

369c869c3991b74dm.jpg

4f17d3f4e0a62604m.jpg

Opublikowano

yoyo

było pozytywnie... myślałem że nikogo nie bedzie a tu taka miła niespodzianka :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.