Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

ja wreszcie zdrowy... po ponad miesiącu :decayed: to, co? jakiś spot w weekend? póki jeszcze cabrio całkowicie nie schowałem na zimę..

Opublikowano

:bry:

ja wreszcie zdrowy... po ponad miesiącu :decayed: to, co? jakiś spot w weekend? póki jeszcze cabrio całkowicie nie schowałem na zimę..

Własnie dziś o tym pogadaliśmy..............

:dziura::wallbash::dziura::wallbash:

Opublikowano

No my zaliczyliśmy mini spot w trakcie pracy :good:;)

Opublikowano

:friends:

Opublikowano

Jakby ktoś widział 1. felge Sportec Mono 10 8.5J19 et35 niech da znać... Moja jedna okazała sie być spawana, pękła na spawie prawie na pół szerokości... Dzwoniłem do Sportec`a i powiedziano mi że nie produkują już 19" do Audi A4... Allegro 0, na ebay też nic nie ma...

Opublikowano

Ok

Opublikowano

bry :hi::hi:

Jakieś fajnie miejscówki w kuj-pom do testów quattro jak spadnie śnieg?

Jak by nawaliło śniegu można się spotkać w jakimś fajnym miejscu żeby podriftować :kox:

Opublikowano

bry :hi::hi:

Jakieś fajnie miejscówki w kuj-pom do testów quattro jak spadnie śnieg?

Jak by nawaliło śniegu można się spotkać w jakimś fajnym miejscu żeby podriftować :kox:

A gdzie to fajne miejsce?

Opublikowano

Nie wiem , można się umówić np w borsku :)

Opublikowano

Nie wiem , można się umówić np w borsku :)

Naparzać 240 km żeby trochę bokiem polatać to mi sie nie widzi :D

BTW spadaj sobie na pomorskie pogaduchy :grin:

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Nie wiem , można się umówić np w borsku :)

Naparzać 240 km żeby trochę bokiem polatać to mi sie nie widzi :D

BTW spadaj sobie na pomorskie pogaduchy :grin:

Daj lepszą miejscówkę cwaniaczku :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Daj lepszą miejscówkę cwaniaczku


Parking pod tesco, albo halą sportową. Tylko że teraz to psiarskie sie prują jak fużo aut jest... Może coś w CB albo CT jest
Opublikowano

Ja tam jestem elastyczny, mogę podlecieć :)

Opublikowano

Ja tam jestem elastyczny, mogę podlecieć :)

To lotnisko jest otwarte 24h i nikt tego nie pilnuje?

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Ja tam jestem elastyczny, mogę podlecieć :)

To lotnisko jest otwarte 24h i nikt tego nie pilnuje?
Zgadza się ;)
Opublikowano

Jakby ktoś widział 1. felge Sportec Mono 10 8.5J19 et35 niech da znać... Moja jedna okazała sie być spawana, pękła na spawie prawie na pół szerokości... Dzwoniłem do Sportec`a i powiedziano mi że nie produkują już 19" do Audi A4... Allegro 0, na ebay też nic nie ma...

Flyer kiedyś miał Sportec'i...

Opublikowano

Jakby ktoś widział 1. felge Sportec Mono 10 8.5J19 et35 niech da znać... Moja jedna okazała sie być spawana, pękła na spawie prawie na pół szerokości... Dzwoniłem do Sportec`a i powiedziano mi że nie produkują już 19" do Audi A4... Allegro 0, na ebay też nic nie ma...

Flyer kiedyś miał Sportec'i...

Od niego kupiłem...

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Siemanko... -3°C. Gdzie tu do wiosny? [emoji16]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.