Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 minut temu, jedrekx napisał:

ten sezon w kuj-pom wydaje się być gruby :kox: tylko ja tym razem lekko przystopuję..

lekko..? :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

coś tam pewnie będzie.. ale w Cabrio powoli brakuje rzeczy, które można modzić :decayed:

Opublikowano
3 godziny temu, jedrekx napisał:

ten sezon w kuj-pom wydaje się być gruby :kox: tylko ja tym razem lekko przystopuję..

Aż tyle konkretnych audic się buduje?:naughty:

Opublikowano

Ja bardzo chętnie na zlocik w niedzielę tesco by w sumie pasowało godzina 17-19 ? 

Opublikowano
3 godziny temu, Brzeziak napisał:

Aż tyle konkretnych audic się buduje?:naughty:

to zależy co dla kogo znaczy konkrety.. na pewno u nas nie będzie to, co na Śląsku.. w naszym regionie modzenie to już jest wyczyn :decayed: ale będzie kilka ciekawych zmian w samochodach :)

Opublikowano
1 godzinę temu, jedrekx napisał:

to zależy co dla kogo znaczy konkrety.. na pewno u nas nie będzie to, co na Śląsku.. w naszym regionie modzenie to już jest wyczyn :decayed: ale będzie kilka ciekawych zmian w samochodach :)

Bo tam duzo węgla i same bogacze:decayed: 

Opublikowano

Coś w tym jest panowie :D  

Opublikowano

Ale spokojnie i my coś w końcy zbudujemy !!!:oczko:

Opublikowano

Jędrek, mówisz że trochę przystopujesz, a my się staramy tylko dorównać tobie :D 

Opublikowano

Ja zabiore klucze i z Bukowiny całego Avanta gratów przywioze:grin:

Opublikowano

Właśnie od nas kto jedzie, wiem że Jędrek i Leszek, kogoś jeszcze od nas zobaczę :D ??

Opublikowano

Jędrek z zoną:wub: i ja z zoną:wub: i jeszcze Bartek;)  :friends:

Opublikowano

I samotny jeździec ... :(

Zawartość dodana 0 minutes later

Ale w sumie będzie Bartek więc damy radę :D 

Opublikowano

Będzie gleba i naciąg to znajdziesz zone :decayed:

Opublikowano

Leszek, pożyjemy zobaczymy.  W sumie nie narzekałbym :D 

 

Opublikowano

Oczywiście zartowalem, a nie narzekałbyś dopóki by nie przeleciała się Bernardyńską ta glebą i naciagami albo pojechała do Arkad na zakupy :grin: oczywiscie również zart :decayed:

Opublikowano

Bry wieczór :hi:

Opublikowano
19 godzin temu, FroS-t napisał:

Ja zabiore klucze i z Bukowiny całego Avanta gratów przywioze:grin:

Całe A4 B9 na części przywieziemy :banan:

19 godzin temu, FroS-t napisał:

Jędrek z zoną:wub: i ja z zoną:wub: i jeszcze Bartek;)  :friends:

jadę sam, bo moja druga połówka nie ma zastępstwa w pracy :kwasny:

 

Poza tym :bry:

P.S.

FroS-t jak coś to już mam odebrane :wink:

Edytowane przez bula87

Opublikowano

Siemka :hi:wiosna nastała może planujecie jakiegoś spota??

Opublikowano
2 godziny temu, demoniszcze napisał:

Siemka :hi:wiosna nastała może planujecie jakiegoś spota??

Siema, ktoś tam wcześniej rzucił pomysł by jutro około godziny 17-19 na TESCO, ale raczej tu padają inne tematy niż spoty 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.