Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

o miejscówke nikt nie mósi sie martwic koledzy!!! najpierw niech wszyscy przyjadą kto sie zapowiada a jak nie bedziemy sie mieścić to wtedy pomyslimy o miejscówce wiekszej!!! pozdrowionka!!![br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:53_________________________________________________no koledzy z bydzi!!! meldowac sie na spocik!!! pozdrowionka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Ja chyba odpadam na tą niedzielę, mam nadzieję, że do następnego spotu będzie wszystko o.k. Miałem małą stłuczkę z Kadetem. Opel do kasacji (to tylko Opel, Opla masz, ręce masz więc go pchasz :kox:) a mój krążownik ma tylko 3 blachy do wymiany... o dziwo pancerne lampy FK DEPO zostały nienaruszone, nie potrafię sobie tego w żaden sposób wyjaśnić. W tle po lewej stronie widać mojego zagazowanego Czerwonego Perszinga 1,8 w benzynie 92rok, może nim podjadę na spot, nówka salonów ka nie rdzewka.

58fd279c2bded38dm.jpg

PS. Za chu*** nie mogłem tych lamp spasować, myślę ,że teraz wyglądają naprawdę wporzo :good: Czekam na Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: moze go lampami oslepiles ;0 to ja swoia escorcina 92 tez na spota przyjade :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na miejscu wypadku byłem, i analizowałem... definitywnie jego wina, tylko ,że pederasta świadka sobie znalazł, dlatego idę dziś albo w poniedziałek odwołać się od mandatu i sprawę niech kierują do sądu, mandarynek na święta nie będzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba odpadam na tą niedzielę, mam nadzieję, że do następnego spotu będzie wszystko o.k. Miałem małą stłuczkę z Kadetem. Opel do kasacji (to tylko Opel, Opla masz, ręce masz więc go pchasz :kox:) a mój krążownik ma tylko 3 blachy do wymiany... o dziwo pancerne lampy FK DEPO zostały nienaruszone, nie potrafię sobie tego w żaden sposób wyjaśnić. W tle po lewej stronie widać mojego zagazowanego Czerwonego Perszinga 1,8 w benzynie 92rok, może nim podjadę na spot, nówka salonów ka nie rdzewka.

58fd279c2bded38dm.jpg

PS. Za chu*** nie mogłem tych lamp spasować, myślę ,że teraz wyglądają naprawdę wporzo :good: Czekam na Wasze opinie.

ło kur...

stary... kondolencje... ale i tak dobrze wyglada jak tamten do kasacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no binek ladnie poszedles do przodu jeszcze kolo mojej chaty praktycznie, nie daj sie w hu... zrobic wrazie co to dzwon zalatwimy skur.... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak kolo mnie niedaleko gdzie mieszkam binek mial stluczke, bylismy na miejscu i wychodzi ze nie jego wina, szkoda ze mamndat przyjął ale bedziemy monitoriowac sprawe zeby temu z tego kadeta w główce sie nie pojeb....lo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemas tylko nie odpuszczaj temu gościowi z tego kadeta.

Też miałem stłuczkę niedawno,gość mi zajechał i w sumie to jego wina itd. ale policja mi wpierdzieliła winę i dostałem jeszcze mandat 200 zł i 6 pkt.

Dziś wiem że mogłem się nie zgodzić i iść do sądu walczyć o swoje.

A tak to gość się cieszył że mu się udało zwalić winę na mnie.

Jednak ja naprawiłem swoje autko ze swojego AC,a gość ma problemy z moim ubezpieczycielem OC.

Niechcą wypłacić mu kasy bo twierdzą,że to była jego wina.

A ja się cieszę i mam zwałe,może jest jeszcze chociaż troszkę sprawiedliwości na tym świecie.

A co do kasy na naprawę to myślę,że 2 tys to mało.Ja miałem o wiele mniejsze szkody a wyszło 2900 zł.Oczywiście robiłem naprawę na tgz.rachunek,bo na kosztorys po pierwszych oględzinach to na 1315zł obliczyli.

Oczywiście nie obyło się bez drugich oględzin po rozebraniu autka.

Widać jaka rozbierzność.Dlatego uwazaj na ubezpieczyciela bo robią co mogą żeby jak naj mniej kasy dać na naprawe.

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No psuje się, ale trzeba byc twardziochem a nie mięciochem :decayed:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 17:01_________________________________________________Pogoda wyklarowała się, autko wymyłem, można śmigać na spota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę czy tez dłużej, do zdjęcia rodzinnego trzeba stanąć. Poza tym będziemy smigać z Bydzi i fajnie by było jakbyśmy kogoś zastali na tym parkingu koło Piotra i Pawła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ty również się wybierasz to będzie 6 aut.

1. majki77

2. dropsone

3. Reniu

4. Erea1

5. peras

6. rafi_a4

Moje dziewczyny juz "prawie" gotowe więc niedługo będziemy ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nowe modele BMW będą miały szklane drzwi?

... żeby było widać dresik

przepis na surówkę z buraków: Wrzucić granata do beemki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...