Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie wiem co myslicie :mysli:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:03_________________________________________________

będzie ktoś wogóle o 14 na zieleńcu?

a moze podjedziesz z majkim i binkiem do bydzi i do koronowa ruszymy

ja mam 2.8 w benzynie i jakos nie narzekam,jade chyba do koronowa zobaczyc. nie ma w toruniu ekipy i tyle co mam do powiedzenia

milej niedzieli

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ŁUCZNICZKA 13:30 ==> PAS KORONOWSKI :D

Opublikowano

kurcze takie planowanie na ostatnia chwile to troche lipa! bo potem nikt nie wie gdzie ma jechac! Ja nie jade do Koronowa bo mam dzis czas do 15, Binek najwyzej nastepnym razem wykasuje Ci oil

Opublikowano

ja w toruniu mógłbym sie spotkac o 14 ale nigdzie dalej nie jade....

Opublikowano

Chu*** ,że wyszło tak a nie inaczej, ale warto było jechać do Koronowa, zobaczyć min wyścig Binka Alonzo :) Pozdrawiam!

PS. Oto najfajniejsze fotki (był Majki, Rafał, Binek i Hamak z Opla Bertony w Carbrio z ZWW team:P)

53a223e7c9831bedm.jpg ce9bb24395a7bdb2m.jpg 905a18fb760bc478m.jpg 1437a0e01880dde5m.jpg df0319de3185da58m.jpg 5abcf9197eb3e4a2m.jpg 921f22fb73b28618m.jpg 92bea9ce561b5e49m.jpg 52501cec26196af7m.jpg 60731d7dd82c7e04m.jpg

6688ae0f9d97501cm.jpg 81fbf16ae7f81d85m.jpg 5fe61e53984ba089m.jpg c3eeb9ab21fe3558m.jpg

Opublikowano
:a4fan:
Opublikowano

niezle niezle widze ze pare nowych a4 bylo, moze beda chetni na spota

Opublikowano

wyścig Binka Alonzo

addd38613af323fcm.jpg

warto :a4fan: :oklaski:

Opublikowano

No ładnie było. U mnie przeżyłem ból czachy po całodziennym napieraniu w słońcu i na dokładkę najazd rodzinny. Najważniejsze że lampy zrobione i facjata furki odmłodzona.

ramka.jpg

Opublikowano
  • Autor

no reniu :naughty: gratulacje widze grilek tez poliftowy :good:

Opublikowano
:thumbup:
Opublikowano
:good: ladnie
Opublikowano

Reniu... o jakies 5 lat odmłodniała audica..

Opublikowano

Tak jest :kox: Cieszę się niezmiernie ale mam też świadomość że to dopiero początek. Jeszcze sporo przede mną..... wydatków :wallbash:

Opublikowano

Ten grill .... super!

Opublikowano

jutro wymiana amorow, tarch, klockow, i zobaczymy czego jeszcze...... juz mnie kieszen boli...

Opublikowano

Będziesz miał zrobione i z głowy :good: W innej sytuacji pewnie byś nie robił tego hurtem a tak nadażyła się okazja :przebiegly:

Opublikowano

Chu*** ,że wyszło tak a nie inaczej, ale warto było jechać do Koronowa, zobaczyć min wyścig Binka Alonzo :) Pozdrawiam!

PS. Oto najfajniejsze fotki (był Majki, Rafał, Binek i Hamak z Opla Bertony w Carbrio z ZWW team:P)

53a223e7c9831bedm.jpg

ce9bb24395a7bdb2m.jpg 905a18fb760bc478m.jpg 1437a0e01880dde5m.jpg df0319de3185da58m.jpg 5abcf9197eb3e4a2m.jpg 921f22fb73b28618m.jpg 92bea9ce561b5e49m.jpg 52501cec26196af7m.jpg 60731d7dd82c7e04m.jpg

6688ae0f9d97501cm.jpg 81fbf16ae7f81d85m.jpg 5fe61e53984ba089m.jpg c3eeb9ab21fe3558m.jpg

wlasnie tam se bylismy, klimat zajefajny, a na spocie adi i tak zapowiadala sie mala frekwencja, binek walczyl jak tygrys z vw golfem, ja zaluje ze nie pojechalem z a3 ale nastepnym razem wyjasnimy sytuacje, pozdrowienia dla klubowiczów aktywnych!!!

Opublikowano

dzisiaj pociagnąlem troche pakiet oswietlenia w autku, mam juz podswietlenie nog i czerwone swiatelka w przednich drzwiach :naughty: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 23:11_________________________________________________492a2503e07d01abmed.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.