Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i jak się Wam podoba produkt czakiego ?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi się podoba, tylko obawiam się że ktoś by to szybko skubnął :confused4: Dobrze że to już jest poprawiona edycja :good:

Opublikowano

Może pomyślmy w ten weekend o spocie.Więc piszcie kiedy i o której wam pasuje.Jak się spotkamy to może ustalimy jakiś sensowny dzień na spoty bo jak na razie to tworzymy mocną ekipę ALE

" WIRTUALNYCH MEETINGÓW BYDGOSKO-TORUŃSKICH " :polew:

Opublikowano

Nie będzie meczu, będzie chór!! :D

hahahha...

chóru nie bedzie...... bedzie balet...

Opublikowano
:D
Opublikowano

haloooooooooo

kto jedzie na zlot do pily to czas najwyzszy napisac pw do kuredu... wplaty sa do 8 czerwca! :cool1:

/\

||

dzieki Filip za korekte

Opublikowano

Jestem w trakcie pewnej inwestycji więc najprawdopodobniej będę musiał się wymigać :gwizdanie:

Opublikowano

no i jak się Wam podoba produkt czakiego ?

dopiero co dostałem paczkę - jak dla mnie bomba. Jak przestanie desze padać to założę i zrobię parę fotek
Opublikowano
  • Autor

widze że b6 "newmanos" chodzi po głowie;) musze Cie poprawić 8czerwiec :good:

Opublikowano

a tak sobie patrze....... :tongue4:

p.s. dzieki za korekte... nei wiem skad mi sie wzial ten lipiec.... pewnie myslalem juz o zlocie

Opublikowano

jak by cos sie w weekend szykowalo to ja jestem chetny :cool1: ewentualnie nastepna sieroda chyba tez bedzie mi pasowala, auto juz zrobione i moze uda mi sie ogarnac do niedzieli nowe kola, majki jak cos to mozemy podlaczyc kompa bo cos chciales skasowac pozdrawiam i do zobaczenia :cool1:

Ja w ten weekend nie mogę, ale na środę 03.06 jestem jak najbardziej chętny :hi:
Opublikowano

ja w srode jestem w pracy :)

Opublikowano

Może pomyślmy w ten weekend o spocie.Więc piszcie kiedy i o której wam pasuje.Jak się spotkamy to może ustalimy jakiś sensowny dzień na spoty bo jak na razie to tworzymy mocną ekipę ALE

" WIRTUALNYCH MEETINGÓW BYDGOSKO-TORUŃSKICH " :polew:

rafi! ty takich rzeczy nie pisz, :polew: tutaj juz nie ma chętnych na spoty, może ty, ja,binek i reniu założymy ,,CAŁKIEM NOWY KLUB AUDI A4 :mysli: MOBILNYCH" :thumbdown:

Opublikowano

żeby nie było że wirtualny to piszę się praktyczni na każdy termin. Co do miejsca to jednak jestem za Toruniem przynajmniej w tej chwili.

Opublikowano

ja tam moge jutro do torunia podjechac :)

Opublikowano

troche brudne ale juz poskladane :cool1:

2ed416130c57578cmed.jpg

Opublikowano

Jest git :good:

Opublikowano

troche brudne ale juz poskladane :cool1:

2ed416130c57578cmed.jpg

no no dropson,robi wrazenie,felgi widze ogarnąłes i grilla tez! tylko teraz podjedziesz na spocik to pooglądamy twoją bestie, pozdro!!!
Opublikowano

moze ktos potrzebuje dwie opony? bo mam na sprzedanie 2X dunlop sport 01 205/55/16 w bardzo dobrym stanie byly zalozone na tyl, (czy napis 0908 na oponie to miesiac i rok?)

8256ef788c12494fm.jpg 4b950e70b8c86353m.jpg 075868926e2d9a22m.jpg 6ab92ea01fee9277m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.