Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

[br]

Ustalone. Dzisiaj godz. 2000 Łuczniczka

[edit]

W tym samym czasie napisaliśmy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ja dziś nie dam rady - troszkę wypiłem a szkoda prawka :)

NO SZKODA SZKODA, A DZIŚ TROSZKĘ SIE DZIAŁO AŻ SIĘ SKUSIŁEM I 3 WYŚCIGI POJECHAŁEM, NAJPIERW WYGRAŁEM Z ECLIPSEM, POTEM PRZEGRAŁEM Z GOLFEM VR6 2.8 ALE MIAL CIĘŻKO ZEMNĄ! I NA KONIEC WYGRAŁEM Z CRAYSLEREM :> ,RAFIEGO BRAT KACPER TEŻ SIE SCIGNĄŁ 2 RAZY SWOJĄ BMK-Ą, POZDRAWIAM :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety bylem dzisiaj na pasie w koronowie i jest cala dlugosc pasa zwezona o pobocza :( parkingi gdzie robilismy grilla istnieja tylko nie wiadomo czy beda z nimi cos robic. utrudnili samochodom a motocykle i tak sobie beda pomykac.

c68beffae1d53abdmed.jpg

15593ac751687c1bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wkleić info... :wallbash: Z wczorajszego Expressu Bydgoskiego:[br]

exp04b.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to na pasie bedzie wiecej wypadkow bo i tak beda sie scigac a po zwezeniu drogi bedzie to bardziej niebezpieczne :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY - 9.08.2009

1. felipe

2. Newman ?

3. Reniu

4. dropsone

5. Komar?! (jak tylko kupie bilet lotniczy to potwierdze)

6. Tomek4don

7. Strobo

8. djbinek

9. karwat ( na 90 % ale sie postaram )

10. Grzegorz76

11. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WYCIECZKA SIĘ UDAŁA, W 4 OSOBY, Z PEŁNYM BAGAŻNIKIEM I NA GAZIE :tongue4: PO DRODZE Z MOCNIEJSZYCH AUT ZOSTAŁY WYJAŚNIONE: SUBARU IMPREZA, AUDI A6 MTM. OPEL SIGNUM I WIELE INNYCH ZAPAMIĘTAŁO TYŁ MOJEJ BESTII :gwizdanie: NASTĘPNA MISJA: ZAMKNĄĆ ZEGAR :evil::mysli: I TE DIESLE, JAK ONE KOPCĄ, TAK BY CHCIAŁY JECHAC SZYBKO I NIEKTÓRE POJADĄ ALE PETUCHA TAKA IDZIE Z RURY ŻE PODUSIĆ SIĘ MOŻNA ZA NIMI, OCZYWISCIE BEZ OBRAZY WIDZIALEM NA WLASNE OCZY :tongue4: TAK JUŻ JEST I NIKT NA TO NIC NIE PORADZI NARAZIE :thumbdown: POZDRO DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak panowie z niedzielą? Coś lista cieniutka? Termin nie pasuje?

Dzwonił do mnie Filip i pokrzyżowały mu się plany. Niestety nie dojedzie na dziedzielę. W związku z tym mam pytanie... przekładamy termin, jedziemy sami czy spotykamy się na miejscu w Bydgoszczy np. w Myślęcinku?[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 12:32_________________________________________________[br]

Haloooo.... tu jak zwykle odzew ogromny :wallbash: Nie piszcie tyle bo nie nadążam przeglądać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIECH POMYŚLĘ :mysli: KTO TEN SPOT WYMYŚLIŁ, BO NIE MOGĘ SOBIE PRZYPOMNIEC :polew: JESLI TEN SPOT CIENKO SIĘ ZAPOWIADA TO PROPONUJE SPOCIK W TORUNIU NA BAJERKE, TO I DLA WLOCLAWKA BEDZIE POSRODKU I DLA GRUDZIADZA OPTYMALNIE :gwizdanie: MYSLE ŻE BYLBY RAFI, DROPSON, BINEK, RENIU MOŻE KROGHOT TAM GDZIE SIE ŚCIGALISMY OSTATNIO MIEJSCÓWECZKA PRZYJEMNA PRZY LSKU I NA UBOCZU :> A RĘSZTĘ CO DO TEGO WIELKIEGO SPOTU WAKACYJNEGO POZOSTAWIĘ BEZ KOMENTARZA BO NIEKTÓRZY WIEDZA ŻE PISZĘ CO MYŚLĘ :cool1: WIĘC PROPONUJE NIEDZIELE W TORUNIU :)[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 22:55_________________________________________________Z RESZTA BEZ RÓŻNICY MI JEST, MOGE PODJECHAC GDZIEKOLWIEK, MYSLAŁEM NAWET ŻEBY NA SPOCIK DO POZNANIA JECHAC DO KOLEGÓW NA BAJERKE MYSLE ŻE KLIMAT MAJA DOBRY I FRKWENCJE, MOŻE KTOS BY SIE PZREJECHAŁ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oby się nie okazało tak jak ze wcześniejszym Big Spotem :disgust:

Czy w Samociążku, czy w Toruniu, czy w Bydgoszczy ja mam zarezerwowany czas w niedzielę by się spotkać. Uzgodnijmy miejsce i czas i można robić nową liste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oby się nie okazało tak jak ze wcześniejszym Big Spotem :disgust:

Czy w Samociążku, czy w Toruniu, czy w Bydgoszczy ja mam zarezerwowany czas w niedzielę by się spotkać. Uzgodnijmy miejsce i czas i można robić nową liste.

widze ze kolega z brodnicy nawet pisalby sie na spocik w toruniu,jestem pewien ze rafi tez podjedzie, reniu, mi pasuje cała niedziela takze dostosuje sie, czekamy wiec na propozycje godz a z miejscem nie bedzie problemu na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was.jestescie naj mniej zorganizowana grupa w calej Polsce bylem na urlopie ponad 2 tygodnie chcialem sie z wami spotkac i nigy nic nie bylo pisane co gdzie jakies spotkanie tylo powiem tak 1 lub 2 godziny przed szybkim spotkaniem ktos zucil pare slow cytuje(moze jakis spontan spot pod Tesco lub Luczniczka) bo jak przypuszczal jechal akurat na zakupy i tyle.Tak samo z waszym wielkim big spotem w Samociazku i co wyszlo z tego wielkie g..u.n.o.Szkoda slow.Co do waszej organizacjii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY - 9.08.2009

1. felipe

2. Newman ?

3. Reniu

4. dropsone

5. Komar?! (jak tylko kupie bilet lotniczy to potwierdze)

6. Tomek4don

7. Strobo

8. djbinek

9. karwat ( na 90 % ale sie postaram )

10. Grzegorz76

11. ...

tu jest ostatnia lista i jakos kolego olorob2 ciebie nie ma -wiec czemu sie nie wpisales. spot nie jest odwolany tylko bedzie zmienione miejsce.. sledz forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...