Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE

felipe.avant

no właśnie :mysli: teraz kolej na toruń!!! ale dałbym się wkręcić :wallbash: , więc panowie, kto był ostatnio wie że kolej na toruń, a jeśli ktoś uważa że inaczej to chyba mnie nie zna :cool1: niestety sprawiedliwość i porządek musi być :good: WIĘC PO OSTATNIM SPOCIE W BYDZI, ZAPRASZAMY W ŚRODĘ DO TORUNIA O GODZ 20 POD MOTOARENĘ :>

ps - jesli komuś za daleko to proszę składac wnioski o dofinansowanie na paliwo albo zmianę auta klasy średniej czyli audi a4 na tańsze, pozdrawiam :tongue4:

• Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jedrekx

• Reniu

• Artur82

• WIŚNIA

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda że jestem do 22.00 w pracy jak zawsze coś :wallbash:

stary! sam zaproponowales toruń a teraz piszesz ze do 22 w pracy jestes :thumbdown: no cóż, ale i tak zostaje torun - MOTOARENA GODZ 20

Miałem chwilkę więc dodałem kilka propozycji do zajawek naszych spotów:

niestety nie mam możliwości zamieszczania "spoilerów" więc wygląda wszystko jak widać ;)

Mam nadzieję, że propozycje pasuję, w razie obiekcji dajcie sugestie via PM lub osobiście na spotach ;)

Kto mi powie czy jak wpadne na spocik to nikt mnie nie wysmieje ze narzzie mam nic nie zrobione w a4 i co wogole tam robicie??

u nas jest spoko atmosfera i nikt nigo nie wysmiewa..wrecz przeciwnie - zawsze sobie pomagamy :a4fan: tak ogolnie to sobie rozmawiamy o samochodach, gdzie warto kupic czesci gdzie oddac do mechanika itp..

Jutro -sroda godz.20:00 przypada kolej na torun za tydzien 02.09.2009 bydgoszcz.

A kto sie jutro pisze na Torun :)

No to ja odpadam dzisiaj będę za tydzień w Bydgoszczy... :hi:

dzisiaj bedzie torun motoarena godz. 20.00 za tydzien bydgoszcz 02.09.2009 luczniczka - jezeli bedzie ladna pogoda jak bedzie padac to parking pod tesco :) a wiec do zobaczenia :hi:

Zgadza się i oby była ładna pogoda to może więcej klubowiczów przybędzie... :>

siemacie sluchajcie ma ktos zalatwic do a4 b5 avant filtr przeciwpulkowy taki co jest w potrrzybiu jesli tak to ile za niego dzis bym odebral

podjedz na ul. skorupki do moto gomol i zapytaj sie o marcina (sklep vw ,seat,audi) powiedz ze jestes od rafala z klubu a4 to dostaniesz znizke :) a filtr wymienimy na miejscu w toruniu