Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie :mysli: teraz kolej na toruń!!! ale dałbym się wkręcić :wallbash: , więc panowie, kto był ostatnio wie że kolej na toruń, a jeśli ktoś uważa że inaczej to chyba mnie nie zna :cool1: niestety sprawiedliwość i porządek musi być :good: WIĘC PO OSTATNIM SPOCIE W BYDZI, ZAPRASZAMY W ŚRODĘ DO TORUNIA O GODZ 20 POD MOTOARENĘ :>

ps - jesli komuś za daleko to proszę składac wnioski o dofinansowanie na paliwo albo zmianę auta klasy średniej czyli audi a4 na tańsze, pozdrawiam :tongue4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szkoda że jestem do 22.00 w pracy jak zawsze coś :wallbash:

Opublikowano

szkoda że jestem do 22.00 w pracy jak zawsze coś :wallbash:

stary! sam zaproponowales toruń a teraz piszesz ze do 22 w pracy jestes :thumbdown: no cóż, ale i tak zostaje torun - MOTOARENA GODZ 20

Opublikowano

Miałem chwilkę więc dodałem kilka propozycji do zajawek naszych spotów:

http://www.a4-klub.pl/smf/kujawskopomorskie/zajawka_meetingow_kujawskopomorskich-t92641.0.html;new

niestety nie mam możliwości zamieszczania "spoilerów" więc wygląda wszystko jak widać ;)

Mam nadzieję, że propozycje pasuję, w razie obiekcji dajcie sugestie via PM lub osobiście na spotach ;)

Opublikowano

To co,gdzie jutro się widzimy?Bydgoszcz czy Toronto??

Opublikowano

Kto mi powie czy jak wpadne na spocik to nikt mnie nie wysmieje ze narzzie mam nic nie zrobione w a4 i co wogole tam robicie??

Opublikowano

Kto mi powie czy jak wpadne na spocik to nikt mnie nie wysmieje ze narzzie mam nic nie zrobione w a4 i co wogole tam robicie??

u nas jest spoko atmosfera i nikt nigo nie wysmiewa..wrecz przeciwnie - zawsze sobie pomagamy :a4fan: tak ogolnie to sobie rozmawiamy o samochodach, gdzie warto kupic czesci gdzie oddac do mechanika itp..

Jutro -sroda godz.20:00 przypada kolej na torun za tydzien 02.09.2009 bydgoszcz.

A kto sie jutro pisze na Torun :)

Opublikowano

Jeszcze niewiem jak sie wyrobie z czsem ale mysle ze dam rade wrazie czego to gdzie dokladnie i jak dojechac;d

Opublikowano

ja podjade ale tylko na chwilke

Opublikowano

No ja myśle ze też się zjawie;p A gdzie PiP?Czy Motoarena?

Opublikowano

No to ja odpadam dzisiaj będę za tydzień w Bydgoszczy... :hi:

Opublikowano

dzisiaj bedzie torun motoarena godz. 20.00 za tydzien bydgoszcz 02.09.2009 luczniczka - jezeli bedzie ladna pogoda jak bedzie padac to parking pod tesco :) a wiec do zobaczenia :hi:

Opublikowano

dzisiaj bedzie torun motoarena godz. 20.00 za tydzien bydgoszcz 02.09.2009 luczniczka - jezeli bedzie ladna pogoda jak bedzie padac to parking pod tesco :) a wiec do zobaczenia :hi:

Zgadza się i oby była ładna pogoda to może więcej klubowiczów przybędzie... :>

Opublikowano

siemacie sluchajcie ma ktos zalatwic do a4 b5 avant filtr przeciwpulkowy taki co jest w potrrzybiu jesli tak to ile za niego dzis bym odebral

Opublikowano

wystarczy ze podjedzies do IC

Opublikowano

siemacie sluchajcie ma ktos zalatwic do a4 b5 avant filtr przeciwpulkowy taki co jest w potrrzybiu jesli tak to ile za niego dzis bym odebral

podjedz na ul. skorupki do moto gomol i zapytaj sie o marcina (sklep vw ,seat,audi) powiedz ze jestes od rafala z klubu a4 to dostaniesz znizke :) a filtr wymienimy na miejscu w toruniu

Opublikowano

to jednak bez mlotka i przecinaka sie dzisiaj nie obedzie... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.