Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niestety one juz sa za ciebie;ptrzeba byc na spotach;p :evil:[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 22:45_________________________________________________http://www.allegro.pl/show_item.php?item=762715322 jak by ktos chciał do dawac znac jeszcze mam 2 oponki jak cos

:polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Yeah! Dzisiaj odebrałem zaświadczenie o zniżkach, ubezpieczyłem furkę i załatwiłem resztę formalności, także na najbliższym spocie się melduję. Musiałem się pochwalić ;) A jutro do południa postaram się gdzieś pojechać i foty porobić, cobyście zobaczyli moją sunię.

Opublikowano

no najbliższy spot to chyba w Toruniu...

Opublikowano

No właśnie miałem pytać czy jedziemy do Torunia i czy już obowiązuje czas zimowy i spotykamy się o 19??

Opublikowano

O 19 w Toruniu? Trzeba to ustalić wcześniej by jutro nie zamulić :mysli:

Opublikowano

No ostatnio Rafi rzucił taką propozycję, żeby trochę przyspieszyć

Opublikowano

No ale to mialo wejsc od listopada;P hehe mi bardziej pasuje o 20 zreszta niewiem czy bede (wymiana rozrzadu wachaczy ogumienia na amortyzatory...) dobrze by bylo jak mechanik by sie sprezyl

Opublikowano

Kurna, ten listopad jakoś przegapiłem hehehe

No to raczej jak zawsze na 20 ;]

nowek a nie ma Cie kto zabrać? Ja mogę z fordonu Cie wziąść, bo jutro pewnie nie zdąże już nigdzie podjechać

Opublikowano

Kurna, ten listopad jakoś przegapiłem hehehe

No to raczej jak zawsze na 20 ;]

nowek a nie ma Cie kto zabrać? Ja mogę z fordonu Cie wziąść, bo jutro pewnie nie zdąże już nigdzie podjechać

ja bym mogl zabrac nowek-a ale niestety jestem w pracy od 7-21 wiec i na spocie tez sie nie pojawie :(

Opublikowano

no tak panowie, od listopada czas spotów zimowy nastąpi, a teraz w toruniu o 20 piotr i paweł tradycyjnie :a4fan: chociaz zeby nie marznąć to sie gdzies przejedziemy na miejscówke jak w bydzi niedawno :cool1: oczywiscie nie nalegam, wedle życzenia :gwizdanie: pozdrawiam :tongue4:

Opublikowano

Moze da rade zobaczymy zrobie wszystko zeby byc to jak co hbd dam znac na forum chyba ze zastepczym przyjade (s4 anglik:P to zalezy czy mechanik pozyczy:P

Opublikowano

po 18 paz i ja sie zaczne zjawiac!! :> zjazd na stale do kraju! :naughty:

Opublikowano

Kto bedzie?Lista obecnosci.

hbd...

majki...

reniu...

Wpisywwac ja alej niewe czy bede oczekuje na samachod....

Opublikowano
Moze da rade zobaczymy zrobie wszystko zeby byc to jak co hbd dam znac na forum chyba ze zastepczym przyjade (s4 anglik:P to zalezy czy mechanik pozyczy:P

Bierz tą eSę i nawet nie waż sie wpadać swoim paździochem :polew:;)
Opublikowano

I CO WIADOMO KTO BEDZIE?504199794 DAJCIE ESA

Opublikowano

Spotykamy się w Strzyżawie koło 19:20? nowek masz jakiś transport czy cuś? ;]

Opublikowano

Ja chciałem jechać,ale niestety,dopiero wróciłem z pracy...

Opublikowano

Spocik udany tylko ten wypadek przy wlocie do Byydgoszczy nie potrzebny [*]

Opublikowano

jaki wypadek?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.