Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wlasnie

my wracalismy inna trasa z Reniem i Nowekiem... i tez byla masakra... nic nie było widać.. momentami jeszcze mgła... masakra

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No momentami przed autem było "mleko" :blink: Ogólnie spocik udany, materiały promocyjne pierwsza klasa :good:

Opublikowano

była jakaś czołówka przed mostem i most noie przejezdny z relacji Tomka to wypadek śmiertelny ;(

Opublikowano

;( nic nigdzie nie ma jeszcze o tym.

Opublikowano

o kur.. to niefajnie..

Opublikowano

no ale tak było Tomek musiał dylać z buta do Fordonu :polew:

Opublikowano

konkretny wypadeczek: Tico v Laguna na czołówke 1 osoba smiertelna a 2 walczyły o życie porażka :thumbdown:

Ts9OC7A.jpg

Opublikowano

trasa porazka wiedzielismy otym i jechalismy obwodnica;d

Opublikowano

jasne jasne :polew: wmawiaj sobie dalej :naughty:

Opublikowano

Tsa37UA.jpg

Tsa3aoJ.jpg

Tsa3cTS.jpg

Tsa3fo0.jpg

Tsa3kni.jpg

Tsa3pmA.jpg

Tsa3ulS.jpg

Tsa3zl9.jpg

Tsa3GPA.jpg

Tsa3JjJ.jpg

Tsa3LOS.jpg

Tsa3Oj0.jpg

Tsa3Tii.jpg

Tsa3_MJ.jpg

Tsa42gS.jpg

Tsa47g9.jpg

Tsa4cfr.jpg[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 23:53_________________________________________________macie kilka fotek ;d

Opublikowano

A ja jak ta pała stałem w korku przed wypadkiem, w końcu stwierdziłem że wróce do Torunia i śmigne 10 (jak usłyszałem że to wypadek śmiertelny i teraz wszyscy czekaja na prokuratora). No ale w połowie drogi już krzyczeli na radiu że już puszczaja to znów zawróciłem i..... tym sposobem znalazłem się na końcu baaardzo długiej kolejki, a nikogo nie puszczali ;[

Rowerem bym szybciej z Torunia przyjechal...

Opublikowano

trzeba bylo pozyczc o dych co koleczka obili pod piotrem

Ps.Oznaka dla nas zeby nie szaleć Pewnie gdyby nie widok to i moze ktos z nas by skonczył :!: :!: :!: :!:

Opublikowano

Nie ma co się dziwić tym zniszczeniom. Tico/Matiz mają blachy cieńsze niż oszczędnościowa puszka marketowego browaru. Swego czasu miałem okazję przejechać się Matizem i byłem przerażony grubością drzwi :shocked:

http://www.oats.org.uk/graphics/matiz_dr_door.JPG <-- tu jakiś nowszy model

Bałbym się tym wyjechać poza miasto :confused4:

Opublikowano

no to czekamy na fotki ze zlotu

Opublikowano

Mówisz i masz :naughty:

spot2009100701.jpg

spot2009100702.jpg

spot2009100703.jpg

spot2009100704.jpg

spot2009100705.jpg

spot2009100706.jpg

spot2009100707.jpg

spot2009100708.jpg

spot2009100709.jpg

Opublikowano

no cacy foto:D i ten widok torunia hehe chopooki tera y musimy wziac torun na nasz widok;pale to na priv bedzie suprise;p :naughty:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 13:45_________________________________________________Kto obnizal swoje cacko??Powiedzce mi co ma kupic zebby troche ja obnizyc tak do felg 18 -19 jeszcze niewiem bardzo niski profil i zeby bylo komfotowo w miare.zebym nie czul kazdej dziury tylkko tak miekko bylo(np jak sie robi swinstwa w samochodzie :polew:).

Opublikowano

ja na 17-stkach i na zawieszeniu S-line czuję każdą dziurę... a mam oponę 225/45/17

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.