Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy 18"-19" nie ma szans na zachowanie komfortu który znasz z 15" i 195/65/15 :no:

Przy 18" oponka powinna być 235/40/18 a przy 19 pewnie 235/35/19 a to już raczej deseczka :decayed:

Ja mam sprężyny Weitec'a -30/-30, amorki TaTechnix lekko utwardzone i o obniżonym skoku -25.

U mnie na 17" 225/45/17 czuję każdą rozjeżdżaną biedronkę na drodze :polew: Żartuję ;) teraz poważnie, bardziej czuje się wszelkie nierówności, ale za to auto stało się o wiele stabilniejsze, obniżył się żrodek ciężkości wię nie przechyla się jak statek. Hamowanie też się poprawiło. Z minusów poza utatą komfortu trzeba jeszcze wspomnieć o odczuwalnym spadku mocy. Na początku było to bardzo odczuwalne ale teraz już się przyzwyczaiłem, tak samo jak do większego odczuwania nierówności.

Może coś takiego?

http://moto.allegro.pl/item756980639_zawieszenie_gwintowane_ta_technix_audi_a4_avant.html

Ja u mnie dwa razy wymieniałem zawieszenie i wynikało to z mojej niewiedzy. Spokojnie za to mógłbym mieć nówkę gwincik :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TsgjFV9.jpg 600funtow za4 sztuki i 4 sztuki opon

TsgjKUr.jpg 450 funtow i 4 sztuki opon

Polecam:P jak ktos znajdzie za ta cene w polsce owe alusy z oponami ma umnie piwko

Opublikowano

Masz jakieś foto jak one na aucie wyglądają? Zdjęcie samych felg nie oddaje czy będą do konkretnej budy pasować.

Opublikowano

no .. zapodaj jakis VT

co do komfortu to potwierdzam.. na 17 i sportowym zawieszeniu kazdą dziurę się czuje

Opublikowano

Na takich felach i zawiasie bedzie dooopa Cie bolała oj będzie :polew:

Opublikowano

Co do tego wypadku to byli znajomi mojej zony z pracy.Maja 7 dzieci.

No ale niestety,wypadki się zdążają..

--------------------------------------------------------------------------------

spot2009100708.jpg

ale fantastyczne ciemne swiatla ma ta audi po prawej :naughty:

Opublikowano

7 dzieci ale 5 z nich już pełnoletnia->Sąsiedzi kumpa->Z jednym z nich chodzilem do klasy w podstawówce...Przykra sprawa bo oboje zginęli...

Opublikowano

No swiatla git;d

Sluchajcie na luczniczce 10-11 jest wojna polnoc polodnie moze wpadniemy ??przed l;uczniiczke??

Opublikowano
strzyzawa.th.jpg
Opublikowano

Kto by jechał na Łuczniczke >??? Godzina plus inus 16... :cool1:Moze jakis nowych klubowiczow zbierzemy hondy beda nawet rywalizowac... a od nas kto moze ??;d

ps.tomek pozycz skrzynke jak nie uzywasz bo i za cihco:P

Opublikowano

Jest ktoś chętny dzisiaj na spontana pod Łuczniczką? Godz. 1900 jakby co ;)

Opublikowano

ja podjade :)

Opublikowano

No i spontan zaliczony ;]

Wasze zdrowie Panowie ;]

Opublikowano

twoje rowniez :drunk: dzieki chlopaki za spota do zobaczenia w srode

Opublikowano

hehe skonczylo sie dobre jezdzenie 2 pany na jana pawla j**ane remonty!!!! :wallbash: spocik dobry mala frekwencja;d zdrowko bartek;d

Opublikowano

A mi dzisiaj okopali samochód na parkingu.

Światła wciśnięte do środka,kierunki potłuczone,lusterko wyłamane i zbite,maska ma parę wgniotów...Szkoda gadać.

Opublikowano

Porażka ;(

Opublikowano

Gdzie Ci to zrobili??NA jakim parkingu??

Opublikowano

uuu. to boli wspolczucia...strobo [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 13:25_________________________________________________a czasem nie na wyzynach badz na wgzw??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.