Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ts1bYmUi.jpg

Może grafikiem nie jestem ale niej wieej o takie cos chodzi niebieskie postojowki fiolet ksenon pomarancz kierunek:P

no jak by ktos sie postaral zrobil projek to juz bym sie zajol wykonaniem;p

Badz obrysy znaczka paskiem leda i jako postojowka:P

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chętnie zobaczyłbym coś takiego ;) Aczkolwiek na tym etapie mi się nie podoba...

Jeśli mechanik się uwinie i wymieni rozrząd to w środę nareszcie będę :D

Opublikowano

ja byłem na Tuning Show... ogólnie nie było źle... tylko żenujące były hostessy na motocykle, które pozostawały jedynie z dolną częścią bielizny... kilka fajnych autek i nic poza tym. gorzej niż w zeszłym roku, lepiej niż 2 lata temu. ja się oczywiście narysuję w środę :)

Opublikowano

nowekbdg... nie rób wioski z Audi ;)

Opublikowano

Czyli jutro spocik o 19:00?? Postaram się wcześniej urwać z pracy to może będę kilka minut po 19...

Opublikowano

Tak jest, jutro również się melduję :hi:

Opublikowano

Ts1bYmUi.jpg

:polew: :polew: :polew::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

dobreeeeeeee

Opublikowano

hehe smiejcie sie by ktos pomogl zaprojektowac to byl zrobil wykonanie;d :confused4:

Rozrzad wyieiony i jeszcze musze pasek jakis zbakowany zy cos wiecie ile to kosztuje??

Opublikowano

nowek :polew: te kolorowe lampki to sobie lepiej na choince powies....

Opublikowano

ale ten wydech nie jest zły w sumie...

Opublikowano
  • Autor

nowek po co ci audi jak tak go chcesz szpecic.. :no:

do zobaczyska jutro :good:

Opublikowano

chodzilo o lampy!!te lampki to niebieskie postojowki fiolety ksenon pomara ncz kierunek to jest przyklad :wallbash:

Niewiem czy jutro ogarne poznan city....

Opublikowano

Witam mojej znajomej za***ali na grunwaldzkim HONDE CRV dziś rano przed kamienicą :(

Opublikowano

Chyba mamy wspólnych znajomych. Cholera, w tym kraju nie można spać spokojnie...

Opublikowano

reniu masz moj glos :decayed:

Opublikowano

Dziękuję :hi:

Opublikowano

No tak dzisiaj znowu spocik, a ja z żonką mam sesyjke poślubną :) Jeżeli się wyrobimy to może się narysujemy i zrobimy jakieś fotki :)

Hmmm to mogłoby być ciekawe... tylko troche zimno może być pod tesco...

Opublikowano

No tak dzisiaj znowu spocik, a ja z żonką mam sesyjke poślubną :) Jeżeli się wyrobimy to może się narysujemy i zrobimy jakieś fotki :)

Hmmm to mogłoby być ciekawe... tylko troche zimno może być pod tesco...

czesc axel :) bedzie cieplej niz pod golym niebem a zdjecie mlodej pary wsrod tylu audi- hmm mozna by nawet do kalendarza audi wystawic :>

skora taka pogoda wiec moze od razu sie spotkamy pod tesco

Opublikowano

GRATULACJE :hi: Reniu jesteś na prowadzeniu :> :good:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 14:56_________________________________________________ja też chyba wyśle na listopad pogoda na Fotke jest idealna :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.