Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wychodzi minimum 6,3 l na setkę... Ale też nigdy nie miałem więcej niż 7,2 l. Gratuluje tym, którym spala poniżej 5 l bo jak dla mnie to wyczyn nierealny ;] A jeżdżę na Shell V-Power
To samo paliwo, tylko cięzkie 17" 225 szerokie i około 7 żłepce, na 15" było 6 z haczykiem.

Muszę zobaczyc po naprawie i regulacji pompy czy sytuacja się nie zmieniła :mysli:

W środę robimy big spota? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Mi wychodzi minimum 6,3 l na setkę... Ale też nigdy nie miałem więcej niż 7,2 l. Gratuluje tym, którym spala poniżej 5 l bo jak dla mnie to wyczyn nierealny ;] A jeżdżę na Shell V-Power
To samo paliwo, tylko cięzkie 17" 225 szerokie i około 7 żłepce, na 15" było 6 z haczykiem.

Muszę zobaczyc po naprawie i regulacji pompy czy sytuacja się nie zmieniła :mysli:

W środę robimy big spota? :naughty:

w środe big spot? ciekawe gdzie :mysli: moja bestia zaniemogła letko, jest święto a poza tym mam imieniny i odpoczywam tym razem, takze raczej sie nie pisze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze prośba :gwizdanie: czy koledzy z TDI mogliby już przestać 3 dzień pisać o tym spalaniu :tongue4: nie ma juz w audi A4 B5 bardziej oszczędnego silnika niż 1.9 TDI, mi pali 14 l benzyny i 12l gazu, a teraz przez kilka dni nie jeżdzę bo cos przestał palić na wszystkie gary i jakos nie ubolewam, życie, mechanior ogarnie sprawe i dalej śmiganko bestią :cool1: pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze prośba :gwizdanie: czy koledzy z TDI mogliby już przestać 3 dzień pisać o tym spalaniu :tongue4: nie ma juz w audi A4 B5 bardziej oszczędnego silnika niż 1.9 TDI, mi pali 14 l benzyny i 12l gazu, a teraz przez kilka dni nie jeżdzę bo cos przestał palić na wszystkie gary i jakos nie ubolewam, życie, mechanior ogarnie sprawe i dalej śmiganko bestią :cool1: pozdrowionka

|Spoko ;) Temat spalania zakończony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem za BIG spotem... jeśli wytrzeźwieję do tego czasu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kofnkur 2heeeeeeee

bex pyrzypalu :polew:

No to ogłaszam drugą edycję konkursu: Co autor miał na myśli:buhaha:

Do wygrania jak zwykle atrakcyjne nagrody :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze istniejecie tylko dla siebie samych jak egoisci i gdy ktos potrzeboje pomocy np. zada pytanie na forum Kuj-Pom. to pozostaje to bez odp i dalej ciagniecie swoj mleczny tem spalania.Gdy ja pochodze z Bydgoszczy to mam pisac na forum ogolnym czy na grupie z forum z swego regionu.

Ale gdy jakis czasz temu napisalem i pokazalem swoj nowy nabyteek S4 b6 to odrazu byly odp. bym tylko jak bede w Polsce zebym tylko wpadl na waszego spota.ale widze po co jak was nic innego nie interesoje jak tylko auto,a nie osoba ktora aktualnie potrzeboje pomocy w pewnej sprawie.

Z Gory Wam Bardzo Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, najwidoczniej na chwilę obecną nikt nie może polecić fachowców w tej kwestii :confused4:

Niestety w kuj-pom aktywnych userów nie jest wielu, do tego kilka osób przyjeżdża jedynie na spoty a nie mając netu nie udzielają się na forum. Tak jest ze Strobo, który jest mechanikiem i na pewno by się orientował kto mógłby ogarnąć sprawę ECU od ABS.

[edytka]

Rozmawiałem z nim przez tel i niestety nie zna nikogo kto by w Bydgoszczy robił takie rzeczy. Ponoć w Krakowie jest ktoś ale nie zna konkretów :mysli:

PS. czasem trzeba nas kopnąć w dupe bo nikomu nic się nie chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...