Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No niestety, co zrobić... U nas spoty na poziomie, pełna kulturka ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hym hym miejsca z widokiem na Brde?? Czyli ze idziemy jednak na góre barki a nie na dół o którym była mowa??

Opublikowano

No podobno na górę ;]

Opublikowano

yhy... btw ci hondziarze mają ostro najebane we łbach :wallbash:

o co chodzi z hondziarzami :tongue4:??????/ :>

Opublikowano

yhy... btw ci hondziarze mają ostro najebane we łbach :wallbash:

o co chodzi z hondziarzami :tongue4:??????/ :>

no właśnie??

Opublikowano

na niebylo pochwacie sie:D my sie zazeralismy rollo pizza

Opublikowano
o co chodzi z hondziarzami :tongue4:??????/ :>
Jak chłopaki pojechali na jedzenie to hondziarze postanowili się przetransportować na wolne miejsca, wszystko by grało gdyby nie to że śmigali na odcince przed naszym samym nosem tak że trzeba było uchodzić im z drogi, dodatkowo zawracając na ręcznym tuż przy naszych zaparkowanych autach. :wallbash: Zwinęliśmy się bo nie wiadomo co im jeszcze do głowy by przyszło. :thumbdown:
Opublikowano

trzeba bylo jechac z nami :hi:

Opublikowano

Wpadliśmy na pomysł podjechania pod łuczniczkę, ale pogoda szyki pokrzyżowała ;(

Opublikowano

Dobrze że Andi mnie podrzucił z garażu bo tak lało, że zanim doszedł bym do domu to majty miał bym nawet mokre :cool1:

Trzeba panowie trzymać się paczką, bo inaczej się nie da. Na głupotę nie ma rady :kwasny:

[edit]

Co tu tak cicho?

http://moto.onet.pl/1585563,1,silnik-v10-dla-kazdego,artykul.html?node=23 :kox:

Opublikowano

W tygodniu? Tylko wirtualnie :drunk:

Opublikowano

mam na sprzedaz programy na myjnie TANIEJ :) info na priva

Opublikowano

Dobrze że Andi mnie podrzucił z garażu bo tak lało, że zanim doszedł bym do domu to majty miał bym nawet mokre :cool1:

Trzeba panowie trzymać się paczką, bo inaczej się nie da. Na głupotę nie ma rady :kwasny:

[edit]

Co tu tak cicho?

http://moto.onet.pl/1585563,1,silnik-v10-dla-kazdego,artykul.html?node=23 :kox:

Trochę szkoda 120zł :P Urządzenie bardzo ciekawe, ale zupełnie zbędne :P

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

Co tu taka cisza ostatnio??

Opublikowano

O to samo chciałem zapytać ;)

Właśnie stałem się właścicielem podłokietnika przedniego wraz z tunelem. Stan wręcz idealny :D Może na następny spot będzie założony ;)

Opublikowano

No to widze, że zacząłęś modowanie :good: Ile dałeś za komplet? Wrzuć jakąś fotkę.

[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 12:01_________________________________________________http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091121/BYDGOSZCZ01/549603230 :shocked:

Opublikowano

Reniu masz cos z tym wspólnego?Czy taki news wrzuciłeś? A co do fotek to wklejaj manny90 :kox:

Opublikowano

Mam tyle wspolnego że niedaleko mieszkają rodzice. Niewesoła sytuacja w jednej chwili stracić dorobek życia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.