Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE

felipe.avant

kurcze... w sprawie A6 ciągle ani jednego telefonu :wallbash: z ciekawości przejrzałem sobie allegro/otomoto i nie licząc aut handlarzy (u których takie auto kosztuje 80-90 tys -> czasem nawet po opłatach!!) to moje jest jednym z tańszych z przebiegiem do 90000 km :kwasny: a co ciekawe, nawet 2.0 tdi roczniki 2007-2008, są powystawiane czasem drożej niż moje 3.0 :blink:

• Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jedrekx

• Reniu

• Artur82

• WIŚNIA

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie oco chodzi stacje pozamykane statoil shel lotos nic nie czaje a nie lubie na rezerwie jezdzic :angry:

w Toruniu wszystko otwarte... to nie wiem o co chodzi :mysli:

Wczoraj lałem na statoilu koło 20 :cool1: no i nasikało 19 litrów za 100PLN :blink:

Siemanko :kawa:

3 maja za zawiszy gra Lech z Legią :decayed: może spota da się zorganizować z jakimiś klubowiczami z Wlkp i z Mazowsza :kox:

Gość -makaveli-

taaaa szczególnie że Zawisza ma kose z Legią :gwizdanie:

co najwyżej będzie można jakimś tasakiem w plecy dostać :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 10:54_________________________________________________przedwczoraj juz biletów nie było ;(

czujnik kosztuje około 100 zł , dlaczego tego nie wymieni ? Jak jest możliwość to podpiąć kompa i po sprawie , upewnij się jeszcze tomku w dziale silniki benzynowe , tam są bardziej ogarnięci ludzie