Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Cześć koledzy.

Wybieram się jak sójka za morze na spotkanko i wreszcie jest pretekst,żeby się pokazać.

Moje autko ostatnio wariuje z obrotami i potrzebowałbym podłączyć vaga.Mam nadzieję,że ktoś z WAS weźmie go ze sobą i będzie tak dobry i pomoże zdiagnozować problem falujących obrotów :naughty:

Jestem ciekaw czy wybiera się ktoś z Torunia na spocik :mysli:

Można by się wybrać razem bo w grupie weselej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

jak bedzie tak zimno w weekend to ja odpadam ... bo nawet na parkingu pod tesco bedzie zimno :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djbinek to spalanie to komp Ci pokazuje? bo chyba troche duzooooo, no chyba ze masz bardzo ciezka noge, ja najszybciej noge podjechac 8/2/09 jakis spocik mozemy umowic sie troche predzej zebrac wiecej autek i jechac razem pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsone... będziesz z VAGiem? Mam do skasowania inpekcję In1. Da się zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybciej bede 8.2. predzej napewno nie dam rady, popros strobo on tez ma vaga, jak cos to

select --> 17 instruments --> 10 adaptacja --> kanal 6 - 24, kanal 7 - 36, --> test --> save, a wogole musze zrobic porzadek z tym swoim vagiem bo ostatnio nie moglem skasowac in2 nie chcial wejsc w adaptacje a jak wrocilem do domu to wszystko dzialalo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. czy jest ktoś z okolic torunia i posiada zmieniarke w swojej (A4 B5 97r) bo mam zmieniarke u siebie ale kabel miałem uszkodzony i polutowałem ale nie działa dalej i niewiem czy opłaca mi się kupowac drugi kabel jeżeli i tak zmieniarka będzie zepsuta i chciałbym podłączy swoją zmieniarke u kogos zeby sprawdzic... dzięki za odp..

ja bym z checia jutro przyjechal ale pracuje do 14... a do której wogóle sa takie spociki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybciej bede 8.2. predzej napewno nie dam rady, popros strobo on tez ma vaga,
No właśnie mieliśmy ze Strobo problemy ze skomunikowaniem się interface'u z autkiem. Widać mój avancik jest kapryśny :foch:

Kurde, w tej sytuacji chyba nie będę sie spinał i szukał wykrętu ze zlotu rodzinnego :wallbash:

Tak to bym wpadł chociaż na chwilę. No chyba że się rozmyślą i nie przyjadą :chytry: Jutro się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djbinek to spalanie to komp Ci pokazuje? bo chyba trochę duzooooo

Nie, komp nie pokazuje bo nie mam takiego bajeru :P, normalnie mi tak pali. Mam automat, dlatego spala nieco więcej niż manualna, ale szczerze mówiąc to nigdy aż tak nie bawiłem się w liczenie ile mi spali, więc też całkiem możliwe ,że te liczby są lekko na wyrost. Dzisiaj będę na spociku, mój pierwszy raz :) Pozdrawiam! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...