Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

jesli ktos ma życzenie niech dzwoni 603456517 SPOT W TORUNIU NIEDZIELA GODZ DO USTALENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma co sobie dogryzać a pisanie na forum

jak ktos ma problem albo nie ma czasu niech sie nie udziela i tyle :thumbdown:
A tam, czas na napisanie posta czy wklejenie fotek to nie to samo co wyprawa na spota.

Zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz majki. Lepiej coś ciekawego zaproponowac na spotkanie a nie tylko narzekać że frekwencja niska. Bardziej do ludzi przemawia zachęta aniżeli zjebka ;)

Za tydzień jest zlot w Pile więc pewnie na miejscu też nic nie wyjdzie, ale może w środę podjedziemy na miejscóweczkę do Myslęcinka? Dla wielu nowe miejsce, świeże powietrze, las, szum drzew, ptaki i takie tam :>[br][br]

[edit]

Przed chwilą nad Bydgoszczą oberwała się chmurka i nieźle siurnęło:[br]

deszcz01.th.jpg deszcz02.th.jpg deszcz03.th.jpg deszcz04.th.jpg deszcz05.th.jpg

...także panowie, zapraszamy na kajaki do Bydgoszczy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sobie dogryzać a pisanie na forum

jak ktos ma problem albo nie ma czasu niech sie nie udziela i tyle :thumbdown:
A tam, czas na napisanie posta czy wklejenie fotek to nie to samo co wyprawa na spota.

Zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz majki. Lepiej coś ciekawego zaproponowac na spotkanie a nie tylko narzekać że frekwencja niska. Bardziej do ludzi przemawia zachęta aniżeli zjebka ;)

Za tydzień jest zlot w Pile więc pewnie na miejscu też nic nie wyjdzie, ale może w środę podjedziemy na miejscóweczkę do Myslęcinka? Dla wielu nowe miejsce, świeże powietrze, las, szum drzew, ptaki i takie tam :>[br][br]

[edit]

Przed chwilą nad Bydgoszczą oberwała się chmurka i nieźle siurnęło:[br]

deszcz01.th.jpg deszcz02.th.jpg deszcz03.th.jpg deszcz04.th.jpg deszcz05.th.jpg

...także panowie, zapraszamy na kajaki do Bydgoszczy :polew:

NIE ZJEBKA TYLKO PISZE JAK WIDAĆ, A CO MAM ZAPROPONOWAĆ ŻE DZIEWCZYNY PRZYWIOZE NA SPOTA I STRIPTIZ BĘDZIE :polew: A MOŻE ZE KAZDEMU PO 20 ZŁ NA PALIWO DAM ZA TO ŻE PODJEDZIE :polew: WIĘC NIE BĘDE SIĘ UDZIELAŁ NARAZIE I PROPONOWAŁ SPOTÓW :gwizdanie: ZOBACZE CO CIEKAWEGO INNI ZAPROPONUJĄ I MAM NADZIEJE ŻE TOBĘDZIE W TYM ROKU :mysli: TACY LUDZIE JAK JA SĄ NA INNYCH FORACH I MIASTACH I JAKOS POTRAFIĄ CZĘSTO SIE SPOTYKAC I POPLOTKOWAĆ :> POZDRO DLA KLUBOWICZÓW :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam tak namawiać nie trzeba, jak mam czas to chętnie się pojawiam a jak pogoda dopisuje to nawet z całą rodziną :gwizdanie:

Jesteśmy dorośli, każdy ma swoje sprawy i nie dla każdego priorytetem jest cotygodniowe zajeżdżanie na spota. Porównywanie nas do innych mast też nie do końca ma sens bo porównaj sobie liczbę aut u nich a u nas. Niestety... nic na to nie poradzisz.

Pod rozwagę rzuciłem propozycję środowego spotkania w Myślęcinku :hi:

Miejsce ładne, jest gdzie stanąć a do tego coś nowego. Czekam co Wy na to.[br][br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 15:31_________________________________________________[br]

[edit].

Plan na teraz jest taki: kto ma ochotę na małe pogaduchy dzisiaj, to niech podjedzie na stację Shell w Złejwsi Wielkiej na 19.00. Na chwilę obecną zadeklarowali przyjazd majki, binek, rafi, reniu. Deszcze już przeszły także na głowy nam nie powinno napadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Majki z tymi 20pln-a to świetny sposób hehe

choć wolał bym te laseczki :)

Jestem za dzisiejszy szybkim spotkaniem[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 17:12_________________________________________________Jeszce tak dodam że nie ma co patrzeć na inne miasta tylko na swoje. I zastanowić się co zrobić żeby poprawić frekwencje.

Spoty spontan są ok o ile wszyscy się o nich dowiedzą na czas i akurat mają czas. A za to spoty zaplanowane z 2 tygodniowym wyprzedzeniem dadzą nam dużą frekwencje bo ludzie zdążą się na nią przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada :drinks:

Aktualizacja dzisiejszego spotkania:

miejsce - Motoarena toruń

godzina - 19.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja będę jechał na motoarene o 19:00[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 17:40_________________________________________________jak bym się spóźnił to poczekajcie na mnie chłopaki :)

Może w miedzy czasie byśmy podjechali na ten pas o którym rozmawialiśmy na ostatnim spocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO PANOWIE CHYBA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ DZIŚ TAKIEGO OBROTU SPRAWY :> NIEDZIELNY SPOCIK ZALICZONY Z NAWIĄZKĄ I ATRAKCJAMI :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bądź lepszy od Prezesa :)

Termin, godzina, miejsce następnego BIG SPOTU ustalony

Niedziela 12.07.2009

Godzina - 12:00

Miejsce - Toruń

Poniżej mapka dojazdu:

1. mapa z oddali

mapa1.jpg

2. mapa z bliska

mapa2.jpg

Generalnie super miejsce i do grila i do małych wyścigów - fajne dwa pasy praktycznie bez aut :) już wypróbowane Kroghot vs Majki

Oczywiście dla osób z innych miast możemy się gdzieś indziej umówić i potem tam dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bądź lepszy od Prezesa :)

Termin, godzina, miejsce następnego BIG SPOTU ustalony

Niedziela 12.07.2009

Godzina - 12:00

Miejsce - Toruń

Poniżej mapka dojazdu:

1. mapa z oddali

mapa1.jpg

2. mapa z bliska

mapa2.jpg

Generalnie super miejsce i do grila i do małych wyścigów - fajne dwa pasy praktycznie bez aut :) już wypróbowane Kroghot vs Majki

Oczywiście dla osób z innych miast możemy się gdzieś indziej umówić i potem tam dojechać.

MIEJSCÓWKA DZIŚ WYPRÓBOWANA, WYŚCIG BYŁ I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE KROGHOT DAWAŁ RADE,NO WIĘC KLUBOWICZE TYDZIEŃ PRZED CHYBA OGARNIEMY ZAPISY NA SPOT Z GRILEM :gwizdanie: NIEDZIELA 12 CZERWCA GODZ ??? MOŻE USTALIMY POTEM :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Majki a jednak się udało coś zorganizować :> Dzisiejszy spocik wyszedł bardzo pozytywnie, oby tak dalej :good: [br]

spot20090705001.th.jpg spot20090705002.th.jpg spot20090705003.th.jpg spot20090705004.th.jpg spot20090705005.th.jpg spot20090705006.th.jpg spot20090705007.th.jpg spot20090705008l.th.jpg spot20090705009.th.jpg spot20090705010.th.jpg spot20090705011.th.jpg spot20090705012.th.jpg spot20090705013.th.jpg spot20090705015.th.jpg spot20090705017.th.jpg spot20090705018.th.jpg spot20090705019.th.jpg spot20090705020.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pierwszy raz miałem przygodę z wideorejestratorem.

Na autostradzie do Gdańska chłopaki wyczesali mnie na 10 punktów i 400 pln.

Chyba zacznę zapisywać się na kursy do WORDu. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję. Z jakim wynikiem jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pierwszy raz miałem przygodę z wideorejestratorem.

Na autostradzie do Gdańska chłopaki wyczesali mnie na 10 punktów i 400 pln.

Chyba zacznę zapisywać się na kursy do WORDu. :/

a bedziesz w tvnturbo?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek pytasz? ;)

rafi_a4... Daj fotki z wczoraj jak masz pod ręką :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

66f41bb399b06781med.jpg

filmiki:

http://picasaweb.google.com/Rafiia4/Filmy#

zdjęcia:

http://picasaweb.google.com/Rafiia4/5lipiec2009#

jest sporo zdjęć a nie mam czasu na przeróbkę, wrzuciłem do picasa - kto chce niech sobie ściągnie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wygralem znowu wycieczke.................. do roboty, takze w lipcu raczej nie zawitam na zaden spot, i chyba troche ucichene na forum bo z netem krucho :wallbash::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...