Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Czy to znaczy, że spoty pod łuczniczką - wtorki - godz 20?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel jak zawsze spóźniony, a ja zabiegany, ale ważne ,że byliśmy! Audi Power! :naughty:

Kupujcie naklejki kochani, ja dwie biorę, jedną na tył a drugą sobie na chlebak przykleję albo do roweru, co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że spoty pod łuczniczką - wtorki - godz 20?? :)

witam klubowiczu musisz sledzic forum :) teraz w wakacje jest bardzo slaba frekfencja. godziny ustalimy we wrzesniu jak sie sezon urlopowy skonczy :) wiec zapraszamy

chyba ze chcesz sie wybrac w piatek na wyscigi do torunia :) a jest co ogladac bo niezle furki tam sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że spoty pod łuczniczką - wtorki - godz 20?? :)

witam klubowiczu musisz sledzic forum :) teraz w wakacje jest bardzo slaba frekfencja. godziny ustalimy we wrzesniu jak sie sezon urlopowy skonczy :) wiec zapraszamy

chyba ze chcesz sie wybrac w piatek na wyscigi do torunia :) a jest co ogladac bo niezle furki tam sa :)

Raczej odpada - brak wolnego czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie naszych spotkan to moze bysmy sie wszyscy zadeklarowali kiedy nam pasuje!!!! czyli ustalamy terminy spotow zeby od wrzesnia jakos to wygladalo :gwizdanie: i tak jest teraz cisza na forum wiec tylko zastanowmy sie czy to ma byc jakis dzien tygodnia czy weekend-u.

oczywiscie jezeli ustalimy jakis dzien to nie znaczy ze nie mozemy zrobic sobie SPONTANA :naughty: wystarczy napisac na forum bo po to ONO JEST !!!

PROPOZYCJE TERMINU SPOTKAŃ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej pasuje środa godz. 19-20. Po staremu czyli niedziela również może być, tylko częściej będę musiał odpuszczać.

PS. na spontana zawsze można się umówić jeśli ktoś akurat ma chwilę czasu a oficjalne terminy nie bardzo mu leżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję codziennie do 19 ( w Nakle ) więc mogę być nie wcześniej niż na 20 bo często coś wypada i muszę zostać kilka minut dłużej w Firmie.

Środa to bardzo dobry pomysł o 20 zbierają się klubowicze HONDA TEAM BYDGOSZCZ więc czemu nie...

MOJA PROPOZYCJA ŚRODA GODZ 20:00 (SŁONECZNE DNI PARKING ŁUCZNICZKI, DESZCZOWE POD TESCO) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam środa pasuje o 20 raczej ,no i spontany niewykluczone, mile widziane zresztą, ostatni bardzo fajny był np :good:, więc tradycyjnie widzę twardą starą ekipe

rafi

reniu

majki

newman ma przebłyski

dropson się stara

binek na chwilę ale zawsze jest :cool1:

kroghot coś się opuścił ostatnio ale dorwę go w toruniu :gwizdanie:

patara widzialem wporzo ziomek jest :mysli:

no... a reszta :thumbdown:, myślę że co niektórzy powinni raczej dać sobie spokuj z klubem i udzielaniem, bynajmniej w toruniu i bydzi, ostatnio nawet koledzy z brodnicy przyjechali na spocik :good:

także podsumowując: najpierw trzeba się zastanowić zanim się coś tu napisze a jak ktos się chce udzielac z czymś to tymbardziej

acha, no i tradycyjnie jak ktos chce mi coś powiedziec to też zapraszam 24h :polew: , rafiego można sie np. zapytac o mnie co to za gość to on naświetli temat, kurde jeszcze bym zapomniał :mysli: kto ten wątek założył ze spotami bydgosko torunskimi bo zapomniałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wszystko jasne :) ze sroda o godz. 20.00 tak jak kolega mrt napisal- SŁONECZNE DNI PARKING ŁUCZNICZKI, DESZCZOWE POD TESCO

teraz tylko wyswietlic temat w naglowku i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też pasuje środa o 20... od września także będę się już pojawiał nowym nabytkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filip! znasz moje podejscie i komentaże, przyłóż się trochę do nagłówku :> widać jednak że zglądasz na forum, co tam sie wydażyło że zaginiony w akcji ostatnio jesteś? :mysli:

nowi klubowicze się pojawiają a ciebie nie widać kolego :cool1: pozdrowionka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze bedziemy na wyscigach dzis ok 21.00 spotykamy sie w 40 autek kolo UMK wiec do zobaczenia grzegorz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...