Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Kierownik wtedy jak wracałeś Skarżyńskiego w stronę domu? to było koło 18:30, a ok 20:30 wracałem tamtędy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak się wyróżniam z tłumu? :decayed: ja dopiero kapnąłem się, że to Wy jak już Was minąłem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto wczoraj odebrane :banan: dzisiaj założyłem zderzak i przyszedł grill także jutro zamontuję i fotka będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim :hi:niektorych juz sie pytalem ale moze nie bedzie spotu przed swietami wiec zapytam sie na forum. zamierzam wyprawic urodziny 5.05.2012(sobota) i musze wiedziec mniej wiecej ile osob przyjdzie zeby zarezerwowac miejsca w klubie.Mysle ze to bedzie dobry pretekst aby sie spotkac klubowo :a4fan: zapraszam

pewnie wpadniemy z krzychem :)

a bedzie ktos w piatek na umk?

jak będzie pogoda to się pojawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto wczoraj odebrane :banan: dzisiaj założyłem zderzak i przyszedł grill także jutro zamontuję i fotka będzie :decayed:

no to wiesz gdzie jutro po drodze wjedziesz..:whistling: robi wrażenie z daleka już się rzuca w oczy, ale młody i tak twierdzi, że bez zderzaka wygląda agresywniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale młody i tak twierdzi, że bez zderzaka wygląda agresywniej :decayed:

to Ty weźmiesz zderzak a on Audi :polew::polew: i temat rozwiązany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście może o Lyoness? Ciekawa sprawa, program polega na planowaniu swoich zakupów i przywiązaniu do konkretnych marek w zamian za co dostajemy zwrot pewnego % wydanych pieniędzy. Dodatkowo dla osób bardziej zainteresowanych programem ciekawa możliwość zarobienie dodatkowych pieniędzy. Muszę przyznać, że miałem pewne wątpliwości co do wejścia do programu, ale po pierwszych zakupach (np tankowaniu :grin:) widzę, że dobrze zrobiłem, parę złotych już wróciło do portfela... Nic nie trzeba tu sprzedawać czy kombinować, po prostu jak zawsze robimy zakupy.

http://www.youtube.com/watch?v=ENrkJ4FR18w

BTW, w programie między innymi Polo Market, Orlen, Carrefour, Alma, OtoSushi, C&A, Vistula, Kruk, Lellek Group, więc można zyskać dodatkowy rabat na CCCO ;)

Docelowo będzie to działać jak PAYBACK, z tymże zamiast punktów dostajemy pieniążki ;)

Dajcie znać jakbyście byli zainteresowani :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...