Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Nowek jeździ praktycznie bez płynu ;)

Nowek: odnośnie tej części w bagażniku etka nic nie wykazała... "BRAK W KATALOGU CZĘŚCI PODSTAWOWYCH". Nie wiem o co chodzi, pierwszy raz mi się takie coś zdarza. Na niemieckim forum A4 też nikt nie wie ;P Może zadzwoń do konara to ci powiedzą co to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha moj bolid to jest wechikol duzo czesci mam nieznanych:D

1MxHK0.jpg

1MxMJi.jpg

1MxPdr.jpg

1MxUcJ.jpg

1MxZc0.jpg

Macie foto :tongue4: plyn juz dolallem tymczasowy mieszalny ze wszystkimi po zimie wymnienie wszystkie plyny :confused4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 20:46_________________________________________________Byla jeszcze b6 ale sie nei zalapala na foto :gwizdanie: Ladna skora co do alusow pisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek jeździ praktycznie bez płynu ;)

Nowek: odnośnie tej części w bagażniku etka nic nie wykazała... "BRAK W KATALOGU CZĘŚCI PODSTAWOWYCH". Nie wiem o co chodzi, pierwszy raz mi się takie coś zdarza. Na niemieckim forum A4 też nikt nie wie ;P Może zadzwoń do konara to ci powiedzą co to...

właśnie miałem pytać o ten plastik, dziwne że nie ma nawet po numerze katalogowym :mysli: spocik skromny ale udany jak zawsze, fotki są :good: pozdrowionka

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 21:30_________________________________________________panowie z TDI zauważcie na ostatniej fotce że Manny swoje fajeczki wypolerował :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz miał mozliwośc to zaglądaj Kukoc :good: autko ładne i zadbane, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 21:30_________________________________________________panowie z TDI zauważcie na ostatniej fotce że Manny swoje fajeczki wypolerował :naughty:

Przy fajach Renia moje są matowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje też są nieźle wypolerowane :> jedno trzeba przyznać, na fajkach to się znacie :tongue4: pozdrawiam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na pewno się też wtedy narysuję (chyba, że będzie się trzeba uczyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie szykuje się mała rywalizacja A4 1.9tdi (110 ps) vs 2.8 (174 ps) Na ul. Jana Pawła II jak nie będzie śniegu

Nowek vs Blondi :gwizdanie: Oczywiscie przepisowo :polew::kox:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 01:08_________________________________________________

1ynOmA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wiosne zabierzemy was z majkim i marcintorun na nocne wyscigi do torunia... . tam sie dzieje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić? Taka praca :wink4:

A Ty Nowek jeszcze się nie kładłeś spać czy co? Zawsze mówiłeś dzień dobry koło południa :kox:

Coś się chyba zrypało z obrazkiem zapraszającym na spoty... :mysli: chybga przy okazji wymodzę coś nowego. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...