Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ze co?Jak opieke?Bo nie wiem o co kaman?To w ta srode Cie juz tez nie bedzie?
Muszę zając się córką, bo żona ma zajęcia w poniedziałki i środy do 20.
witam Reniu

Czółko :hi:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 08:51_________________________________________________Nowek... tu też masz autko z silnikiem od czołgu (jakieś 1500KM):

http://www.popularmechanics.com/automotive/jay_leno_garage/4206704.html

http://www.video.v10.pl/film/3462/jay-leno-i-jego-hot-rod---tank-car/

a tu masz z 27 litrowym silnickiem Rolls-Royce Merlin V-12 z samolotu:

http://www.spainvia.com/Merlincar.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

spokojnie widze kolejka sie ustawia :P Tak ale blondi to blondi :gwizdanie: :polew: wiedz sie okaze[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 10:34_________________________________________________Z reniem bym pojechal ten sam silnik ale to tylko zeby zobaczyc ktory jest sprawniejszy no i kto lepiej prowadzi :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reniem bym pojechal ten sam silnik ale to tylko zeby zobaczyc ktory jest sprawniejszy no i kto lepiej prowadzi :notworthy:

Ehh ta dzisiejsza młodzież, ciągle jakieś konkursy w głowie i konieczność udowadniania sobie czegokolwiek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo znalazłem zdjęcia z, a raczej po wypadku wujka i pomyślałem, że się podzielę:

5650_119743832847_682017847_2986567_3890576_n.jpg

5650_119743842847_682017847_2986568_2088819_n.jpg

5650_121041022847_682017847_3010793_4766903_n.jpg

5650_121041187847_682017847_3010795_6621693_n.jpg

5650_121041302847_682017847_3010796_7315763_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górska kręta droga, wujek wracał z pracy i na jednym z zakrętów pojawiła się niemiła niespodzianka w postaci innego autka na jego pasie, nie wiem jakiego. W każdym razie X5 przekoziołkowało, wujek chodził jakiś czas w kołnierzu, a 5 osób z tego drugiego pojazdu zginęło na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kuź... :shocked:

PS. jest wątek do zamieszczania takich historii ku przestrodze.

http://www.a4-klub.pl/smf/przestroga_dla_wszystkich-t47597.0.html

* * *

:wallbash:

Śmiertelnie niebezpieczny pirat

Uciekał mimo, że do niego strzelano, chciał przejechać policjanta, staranował dwa radiowozy, a potem jechał pod prąd oraz uderzył w dwa auta.

28-letni kierowca i dwaj pasażerowie zostali aresztowani. Wczoraj, 18 stycznia, na skrzyżowaniu ulic Nowotoruńskiej i Planu 6-letniego kierujący vw golfem przejechał na czerwonym świetle. Policjanci, którzy to zauważyli chcieli zatrzymać auto. Jednak kierujący golfem zaczął uciekać. Skręcając w ulicę Wojska Polskiego wpadł w poślizg i wjechał w zaspę śniegu. Jeden z mundurowych podbiegł do unieruchomionego pojazdu. Tymczasem 28-letni włączył wsteczny bieg. Funkcjonariusz strzelił ostrzegawczo, a potem już w kierunku tylnego koła golfa. Kierowca jednak pojechał wprost na funkcjonariusza. Policjant uskoczy, ale został jeszcze uderzony lusterkiem. Pirat uciekał ulicą Wojska Polskiego jadąc „pod prąd”.

Uderzył w citroena berlingo i renaulta scenic. Na wysokości ulicy Magnuszewskiej staranował dwa blokujące mu drogę ucieczki policyjne radiowozy. Rajd zakończył się na ulicy Glinki, gdzie został zatrzymany przez ścigający go patrol. Jak się okazało kierowca oraz 18 i 24-letni pasażerowie byli trzeźwi. Są mieszkańcami powiatu bydgoskiego.

- Policjanci z lekkimi potłuczeniami trafili do szpitala. Już go opuścili – tłumaczy Maciej Daszkiewicz z komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. (wsz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no wrzuć raczej do tamtego tematu z opisem drastyczne na czerwono :disgust: Nie róbmy tutaj bałaganu.

Ja osobiście teraz już nie trawię takich obrazów :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to lipa ze niewiem ze sciganiem..... chyba ze chcesz w rowie wylodowac...... od poniedzialku sie tyle na ogladalem aut w rowach i pozawijanych na drzewach ze jak mam jechac wiecej niz 50km/h to sie zastanawiam a gdzie tu sie scigac... a co do hamowni to oki ale nie w taka pogode, bedzie cieplo, zrobi sie grila, zjedzie sie wiecej aut i wtedy moga podjechac z hamownia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to lipa ze niewiem ze sciganiem..... chyba ze chcesz w rowie wylodowac...... od poniedzialku sie tyle na ogladalem aut w rowach i pozawijanych na drzewach ze jak mam jechac wiecej niz 50km/h to sie zastanawiam a gdzie tu sie scigac... a co do hamowni to oki ale nie w taka pogode, bedzie cieplo, zrobi sie grila, zjedzie sie wiecej aut i wtedy moga podjechac z hamownia

starszyzna mnie dobrze zna :cool1: więc nie będę się na razie wypowiadał :gwizdanie: a z Nowekiem to nieunikniona jest męska rozmowa ,a taki grzeczny był w niedziele, nie wiem co mu do głowy przychodzi :mysli: chyba z nudów, pomóżcie mu znaleźć tę pracę gdzieś w bydzi bo niedlugo bedzie chcial sie zemną ścigać albo z marcinem 2.8 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ej ludzie co to może być?? jak tylko jest cieplej zapala mi się kontrolka abs.a jak są mrozy to się nie zapala.czasami jak przekręcę stacyjkę to już nie gaśnie(ABS),czasami w trakcie jazdy się zapali(bez znaczenia czy hamuje,czy nie),albo po ruszeniu z miejsca od razu się zapala :wallbash: przed zimą paliła się non stop(z objawami j.w.) a w mrozach się nie zapala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...