Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Nudzić się nie nudzę, w pracy jestem ;) W wolnej chwili coś wymyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

Panowie i Panie szykuje się mała rywalizacja A4 1.9tdi (110 ps) vs 2.8 (174 ps) Na ul. Jana Pawła II jak nie będzie śniegu

Nowek vs Blondi :gwizdanie: Oczywiscie przepisowo :polew::kox:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 01:08_________________________________________________

1ynOmA.jpg

zwycięzca bierze dowód rejestracyjny przegranego :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie szykuje się mała rywalizacja A4 1.9tdi (110 ps) vs 2.8 (174 ps) Na ul. Jana Pawła II jak nie będzie śniegu

Nowek vs Blondi gwizdanie Oczywiscie przepisowo kox

Dopisany: 18 Styczeń 2010, 01:08

Był już taki wyścig, Binek 1.9 TDI vs Majk 2.8 V6. Nie powiem, wyścig bardzo wyrównany, na mecie Majk był szybciej o niecałe 0,5 metra, ale mój TDik pokazał na co go stać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.com/Rafiia4/Filmy#5355114753502097314 a tu binek ze mna :hi:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 12:56_________________________________________________

Panowie i Panie szykuje się mała rywalizacja A4 1.9tdi (110 ps) vs 2.8 (174 ps) Na ul. Jana Pawła II jak nie będzie śniegu

Nowek vs Blondi gwizdanie Oczywiscie przepisowo kox

Dopisany: 18 Styczeń 2010, 01:08

Był już taki wyścig, Binek 1.9 TDI vs Majk 2.8 V6. Nie powiem, wyścig bardzo wyrównany, na mecie Majk był szybciej o niecałe 0,5 metra, ale mój TDik pokazał na co go stać :polew:

binek tdi power w akcji

http://picasaweb.google.com/Rafiia4/Filmy#5355123559194668834

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamietam to Majki miał tylko kręcić do 3 tys by nie było zbyt przykro :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chwalę Twoją dobrą robotę :good: Ta emotka --> :kox: oznacza KOX czyli coś zajebistego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem :P

Ale na żywo nie są już tak wypasione. Jak będzie cieplej zabieg będę powtarzał, żeby było idealnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dopieszczenie popłaca, teraz nawet jak się zasyfią to wystarczy że przetrę szmatką i znów dają po oczach :cool1:

Idealnie nie musi być, wystarczy że będą gładkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manny co Ty gadasz! dziś pod uczelnią podziwiałem jak za***iście je wypolerowałeś!

P.S. kto jeździ srebrnym B5 sedan rej CB ****L + klubowe ramki? bo dziś pod UTP na Kordeckiego widziałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ogłaszam że niestety środowe spoty nie będą mi pasowały :smutas: Mam opiekę nad córką :cicho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przełóżmy spoty na niedzielę ;) Ostatnio spontany niedzielne powychodziły to może tak na stałe? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamietam to Majki miał tylko kręcić do 3 tys by nie było zbyt przykro :polew:

no Reniu, dobrze że tu rękę na pulsie trzymasz bo widze że Binek jak zwykle użył swojej wyobraźni :polew: mogłem mu wieksze fory wtedy dać to może równo na metę byśmy wjechali :polew:

Nowek a może ja pojadę zamiast Blondi, taki sam motor i moc :mysli: i pamiętaj że zasada jest też taka jedna

MIERZ SIŁY NA ZAMIARY :tongue4:

pozdrowionka :audi::a4fan:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 08:18_________________________________________________a tak w ogóle panowie to mamy dziś z rana niezłą ślizgawkę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...