Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hello, ale skwar dzis , mysle że się wstrzymamy ze spotkaniem, tak żeby każdemu pasowało i coś większego się zorganizuje... np.Ośrodek wypoczynkowy "Julia" julia.bydgoszcz.pl

Opublikowano

:hi:

Ja i tak bym nie podjechał, kolejny problem i to większy bo cieknąca pompa wspomagania :facepalm: czyli problemów ciąg dalszy a już chciałem powiedzieć że mój pech się skończył a tu h*j... :facepalm:

Opublikowano
:hi:

Ja i tak bym nie podjechał, kolejny problem i to większy bo cieknąca pompa wspomagania :facepalm: czyli problemów ciąg dalszy a już chciałem powiedzieć że mój pech się skończył a tu h*j... :facepalm:

U mnie w Zamościu "rumuny" mają szrot i ostatnio rozebrali na części angielke B5 tylko 1.8 benzyna podejrzewam ze mają pompe wspomagania tylko nie wiem czy pasuje do twojego diesla :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:

Ja i tak bym nie podjechał, kolejny problem i to większy bo cieknąca pompa wspomagania :facepalm: czyli problemów ciąg dalszy a już chciałem powiedzieć że mój pech się skończył a tu h*j... :facepalm:

U mnie w Zamościu "rumuny" mają szrot i ostatnio rozebrali na części angielke B5 tylko 1.8 benzyna podejrzewam ze mają pompe wspomagania tylko nie wiem czy pasuje do twojego diesla :wink:

przed czy po lift?

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

Tak mieszkam na błoniu :)

ja też a jeszcze jej nie widziałem

Opublikowano
:hi:

Ja i tak bym nie podjechał, kolejny problem i to większy bo cieknąca pompa wspomagania :facepalm: czyli problemów ciąg dalszy a już chciałem powiedzieć że mój pech się skończył a tu h*j... :facepalm:

U mnie w Zamościu "rumuny" mają szrot i ostatnio rozebrali na części angielke B5 tylko 1.8 benzyna podejrzewam ze mają pompe wspomagania tylko nie wiem czy pasuje do twojego diesla :wink:

przed czy po lift?

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

Tak mieszkam na błoniu :)

ja też a jeszcze jej nie widziałem

Właśnie dlatego podjadę na następnego spota :)

Opublikowano
  • Autor

ps. u "armenów" dostaniesz wszystkie czesci ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Ja i tak bym nie podjechał, kolejny problem i to większy bo cieknąca pompa wspomagania :facepalm: czyli problemów ciąg dalszy a już chciałem powiedzieć że mój pech się skończył a tu h*j... :facepalm:

U mnie w Zamościu "rumuny" mają szrot i ostatnio rozebrali na części angielke B5 tylko 1.8 benzyna podejrzewam ze mają pompe wspomagania tylko nie wiem czy pasuje do twojego diesla :wink:

:hi:

Dzięki za info, być może zamówię z forum, nie wiem jeszcze :wink: Za belkę na szrocie przepłaciłem, najpierw muszę poszperać co i jak w tym temacie bo zielony jestem, bo w sumie maglownica też się poci :facepalm:

Opublikowano

na forum byly (podejrzewam ze jeszcze sa) pompy wspomagania od 2,5 niby p&p 120barowe..... za 100 z kw, koles pisze ze troche jeszcze polataja..... sam jestem ciekawy czy kiera z taka pompa bedzie chodzila lzej?

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/pompy-wspomagania-120-bar-najwydajniesze-330256/

Opublikowano

A się regeneruje takie pompy? Bo kupić i wrzucić to nie problem, tylko żeby to się nie wysrało po roku, albo i krócej :facepalm: W ogóle to jestem zielony w tym temacie...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kierowniku, gratuluję ożenku! :hi:

gość, który miał przyjechać oglądać Q7 mnie olał i nawet nie zadzwonił.. :thumbdown: czekam na telefon z jednego z PL salonów (już 2 razy dzwonili), że klient złożył zamówienie na takie auto jak nasze. mają się kontaktować w okolicy środy-czwartku. mam nadzieję, że się uda :naughty:

Opublikowano
A się regeneruje takie pompy? Bo kupić i wrzucić to nie problem, tylko żeby to się nie wysrało po roku, albo i krócej :facepalm: W ogóle to jestem zielony w tym temacie...

jeżeli magiel Ci się poci to bądź pewien że po wymianie pompy wysra się na pewno... nie chcę krakać ale pewnie będziesz musiał wymienić to i to....

Opublikowano

problem jest chyba z pompa, co do magla jezeli nie byl juz robiony to kwestia czasu.... krotkiego czasu i zacznie gnoic przy koncowkach.... koszt regeneracji ok 800zl :facepalm:

Opublikowano

Pany dzisiaj wyczyscilem przepustnice i auto nadal gaslo po puszczeniu gazu więc zajolem się świecami delikatnie je wyczyscilem i teraz silnik nie równo pracuje bo nie pali na dwie świece bo były już na wykończeniu teraz muszę kupić 4 nowe i tu pytanie jakie mam kupić teraz są 3elektrodowe i chyba lepiej żeby takie zostały

Opublikowano
A się regeneruje takie pompy? Bo kupić i wrzucić to nie problem, tylko żeby to się nie wysrało po roku, albo i krócej :facepalm: W ogóle to jestem zielony w tym temacie...

jeżeli magiel Ci się poci to bądź pewien że po wymianie pompy wysra się na pewno... nie chcę krakać ale pewnie będziesz musiał wymienić to i to....

Też o tym myślę i mi to spędza sen z powiek, pompa się wysrała bo łożysko się rozpadło :facepalm: Nie dało się ściągnąć więc jutro szukanie drugiej pompy ori używanej... Przemko, już gnoi z prawej strony :facepalm: Ciekawe czy za chwilę znów cuś nie nawali...:kwasny:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.