Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Nareszcie działa mi klima od 4 lat.Sprężarka wymieniona ,zawór i osuszacz wymienione.I nie działa klima.Dziś sprawdziłem poprzedniego magika od klimy.Nabite prawidłowo,raczej wzorcowo i nie działa klima .Wkurzyłem się i wpinka laptopa i nastawy i udało się.Klima działa na 100 % nareszcie.Ustawienie pierwotne i działa wsio ok :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Nareszcie działa mi klima od 4 lat.Sprężarka wymieniona ,zawór i osuszacz wymienione.I nie działa klima.Dziś sprawdziłem poprzedniego magika od klimy.Nabite prawidłowo,raczej wzorcowo i nie działa klima .Wkurzyłem się i wpinka laptopa i nastawy i udało się.Klima działa na 100 % nareszcie.Ustawienie pierwotne i działa wsio ok :D

czasami trzeba samemu zajrzeć :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tutaj rozmowa na temat naprawy auta to powiem tak....

Odebrałem auto od mechanika, i....czegoś takiego się nie spodziewałem. Byłem taki wkurwiony, belka wymieniona, nadal coś nie tak...Krzywo patrzy nadal! I wiadomo co ku...a jest nie tak. Była walona w tylne nadkole... :facepalm:

Dziś rozebrałem boczek, niestety, trza szukać dobrego blacharza.... Ja pierd...e! Pojechałem na geometrię sprawdzić belkę, zgadnijcie co znów nie tak, oczywiście krzywa!!! :rant: Jestem rozłożony na łopatki... :smutas:Po prostu brak słów... NIKT tego nie zauważył przez te dwa lata, no nie mogę tego przeżyć... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:....Qrfa strach oddawać auto gdziekolwiek jak sie tak czyta o tych gamoniach :doh::kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:....Qrfa strach oddawać auto gdziekolwiek jak sie tak czyta o tych gamoniach :doh::kwasny:

:facepalm: znajomek już się tak przejechał,13 k wsadził w wymianę części a okazało się że geometrię zje....li

---------- Post dopisany at 08:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ----------

Czekam na blachy bo auto swiezunia, i chetnie poznam opinie i rady specjalistow,

najpierw zainwestuj w dobre ubezpieczenie,bo Audi lubią znikać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:....Qrfa strach oddawać auto gdziekolwiek jak sie tak czyta o tych gamoniach :doh::kwasny:

:facepalm: znajomek już się tak przejechał,13 k wsadził w wymianę części a okazało się że geometrię zje....li

Dziś jadę po drugą belkę na wymianę, okaże się czy to jej wina... Byłem na dosyć nowej stacji diagnostycznej a parę dni temu ojciec też tam w swoim autku sprawdzał geometrię i było wszystko okej :kwasny:

A najgorsze że na tym się nie skończy bo trzeba do blacharza jeszcze oddać... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby sie nie okazalo ze jednak buda jest przestawiona.... bo naprawde trzeba miec chyba szczescie zeby miec krzywa belke, kupic druga i zeby tez byla krzywa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, pamiętaj że ja mam poje****y silnik... w tym sprężarkę. Ile czasu trwała regenracja?

Jakieś 4 godziny całość trwała z nabiciem.

Ogólnie dzwoń do gościa i przedstaw temat. Przerobił tych sprężarek całą masę, więc niech się sam wypowie.

BTW:

Mam pytanie - czy ktoś z posiadaczy B7 lub B8 zauważył jakiś problem z podatnością auta na korozję?

W obecnym aucie, Passat 2009, jest niestety sporo miejsc z tym paskudztwem :doh:

Są nawet pęcherze na środku drzwi. Macie takie przypadki w Audi? Bo będę rozważał zmianę na WŁAŚCIWĄ markę, wiadomo jaką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B8 zdarzają się przypadki, w których występuje korozja.. ja z tego tytułu odrzuciłem kilka B8-mek, gdy szukałem auta. występuje to zwłaszcza w autach, które miały jakieś przygody.. o korozji w Passatach B6 słyszałem, w jednym którego sprzedawałem korozja brała tylną klapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...