Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Na kruczej nie wiem czy nie będzie za drogo. Muszę pomalować zderzak od S4, listwy boczne, dach i tylni zderzak. Też myślałem o Kruczej ale słyszałem o astronomicznych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

To zależy co dla Ciebie znaczy astronomiczny koszt.. robiłem u nich a4, nie wychodziło jakoś mega drogo. 500 zł za element, czyli normalna cena w Bydgoszczy za lakierowanie w komorze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swojego lakiernika i maluje w eleganckiej komorze 250zł element dalem juz mu chyba z 20 samochodow i zawsze wychodzi baja :) z bydgoszczy~~ 70km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami jak czytam po ile lakiernicy biora za element to zaczynam sie zastanawiac czy oni jednak nie dokladaja do interesu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem porównanie i dałem jedno auto do tańszego lakiernika, który miał znakomite referencje wśród znajomych.

Niestety, dla oka wyszło pięknie, ale prawda jest taka, że diabeł tkwi w szczegółach.

Tam, gdzie potrzeba więcej czasu na przygotowanie elementu lub na czyszczenie, nikt za 250 złotych nie będzie się z tym bawił.
Nie oszukujmy się. Za uczciwą pracę trzeba zapłacić. 250 złotych za element to moim zdaniem zdecydowanie za mało, żeby mogło być dobrze. Chyba że chodzi tylko o zmianę koloru zderzaka, który jest w idealnym stanie i nie wymaga prostowania i szpachlowania - w takim przypadku cena jak najbardziej osiągalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zastaje mi krucza. Ale w moim przypadku opłaca się cały malować. Znowu zbankrutuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie się czy oni na Kruczej malują też zaciski hamulcowe? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zastaje mi krucza. Ale w moim przypadku opłaca się cały malować. Znowu zbankrutuje

podjedź i pogadaj. tak jest najprościej.. w razie czego mogę polecić jeszcze Krajewskich w Fordonie, mój brat tam malował Mazdę. ale jak dobrze pamiętam to brali też ok 500zł za element.

A orientujecie się czy oni na Kruczej malują też zaciski hamulcowe? :mysli:

raczej nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem porównanie i dałem jedno auto do tańszego lakiernika, który miał znakomite referencje wśród znajomych.

Niestety, dla oka wyszło pięknie, ale prawda jest taka, że diabeł tkwi w szczegółach.

Tam, gdzie potrzeba więcej czasu na przygotowanie elementu lub na czyszczenie, nikt za 250 złotych nie będzie się z tym bawił.

Nie oszukujmy się. Za uczciwą pracę trzeba zapłacić. 250 złotych za element to moim zdaniem zdecydowanie za mało, żeby mogło być dobrze. Chyba że chodzi tylko o zmianę koloru zderzaka, który jest w idealnym stanie i nie wymaga prostowania i szpachlowania - w takim przypadku cena jak najbardziej osiągalna.

dokladnie.... a gdzie np demontaż listew uszczelek i tym podobnych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ello :hi:

Edytowane przez eltom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...