Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o to że słychać jak "grają" i trzeba je naprawić(w moim myśleniu wymienić)

z resztą sie zgodze, pompa, przeguby itd ale szklanki w dieslu :mysli: grają, żebyś tak jak nowek nie poplynął przez tych twoich mechaników :thumbdown: ty lepiej chłopie dobrze monitoruj sprawe i pytaj dużo na forum, chyba że kasy masz na takie imprezy jak lodu tylko pamiętaj że przeinwestować się to nie problem w sprawiwach mechanicznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ja jak jezdzilem

jakiego mechanika polecacie??bydg-toruń.a za uszczelnienie pompy paliwa 450zł to dużo??

ja jak jezdzilem to na koronowska-kiedys pracowali w serwisie audi i teraz maja swoj warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechu..może po prostu wlej gęstszy olej...samochód nie nowy,silnik troszkę przebiegu ma wiec i luzy się pojawiają...

w hydrauliku jak dobrze pamiętam powinno się stosować 10w/40 (nie nowych bo tam jest 5w/40)wlej po prostu 15w40 i powinno być cicho.

Zakup szklanek to dosyć dozy koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba taki kontrast. Kup lepiej ORI skórę, jak chcesz jasne to masz tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_sprzedam_kpl_skor_audi_s4_nie_recaro-t115335.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz stołki? Kubełki jak na tych fotkach czy zwykłe naleśniki?

Ja szukam czarnych kubłów :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każda kombinacja mi się podoba, stąd polecenie tego co dobre i sprawdzone ;)

U Ciebie jest fajne połączenie kolorów, nie burzy to mojego poczucia estetyki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi auto pod siebie i przede wszystkim autorowi ma się podobać. Porady i opinie są bardzo cenne bo pozwalają czasem człowieka naprowadzić na właściwą drogę, niekoniecznie drogę "ORI" ;) Decyzja należy do właściciela autka i od jego poczynań zalezy czy auto będzie gustowne czy lekko odpustowe :decayed: a że gusta są różne dlatego wszystkim się nie przypasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...