Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

w taką pogodę to średnio mi się chce tyłek ruszać...

Kawalerzy...
[emoji2]

nie przeczę, za***isty stan :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

w taką pogodę to średnio mi się chce tyłek ruszać...

Kawalerzy...

[emoji2]

nie przeczę, za***isty stan :kox:

Na każdego przyjdzie pora[emoji2]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówicie, zakładać bilsteiny b8 + jakieś springi do tego czy gwint AP? Bo cenowo to to chyba duża różnica nie będzie?
XJ9zKhq.jpg

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwintuj, ja założyłem springi bo by mi nie starczyło na gwint musiałem maglownice zrobić w drugim aucie i kasa się rozeszła :confused4: na przyszły sezon gwint to priorytet u mnie :decayed: , jeszcze Vogtland ma super opinie z gwintów w tej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z gwintu do Air już tylko kroczek :kox:.

Heh mam do zrobienia jeszcze komplet zawieszenia, filtry oleje paski rozrządy... Worek siana.

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja, ja to nie mogę hebli skończyć też worek kasy, tarcze, klocki, zaciski, malowanie..... chodzi mi po głowie skończyć projekt własnie powietrzem i 20 cali Rotor ale to tak bardzo przyszłościowo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O za heble? 345@330/300?
Tak to jest jak się jest kawalerem. Zamiast kasę ładować w kobietę to pcha się w auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z S4 B7 kładę czyli 345/300 szału nie ma , ale i tak jak teraz liczę, zaciski, tarcze przód i tył, klocki przód i tył, malowanie zacisków, stalowy oplot Hell, osłony na przód, płyn hamulcowy, i chyba pomaluje tarcze jak chłopacy radzą to wyjdzie ładna kasa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idź Pan... problemy sobie brać na głowę :decayed:

Gdyby nie ten "problem" nie miał bym takiej ładnej małej Wisienki ! [emoji7]

Że wam się nie nudzi grzebanie w tych sztruclach, mój pół roku już chyba stoi u rodziców pod domem , czeka na naprawę

Jeszcze na zimówkach stoi bo letnich nie zdążyłem założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z S4 B7 kładę czyli 345/300 szału nie ma , ale i tak jak teraz liczę, zaciski, tarcze przód i tył, klocki przód i tył, malowanie zacisków, stalowy oplot Hell, osłony na przód, płyn hamulcowy, i chyba pomaluje tarcze jak chłopacy radzą to wyjdzie ładna kasa.....

Jak kupowałem do ex b6 320/288 to wyszło mnie wszystko chyba z 3000 zł... Nowe tarcze klocki regeneracja malowanie osłony... W c**j za dużo.

Ładuj 330 na tył. Jakoś już to wygląda :). Kiedyś też wrzuce takie set właśnie, 345/330.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już komplet mam zrobiony i pomalowany, chciałem p&p, bo nigdy nie grzebałem w heblach i w sumie to czarna magia dla mnie, teraz już coś więcej wiem, jeszcze musze oplot tarcze i klocki na przód zamówić......tak na szybko licząc wyjdzie kolo 5 tyś ze wszystkim


Wiadomo coś tam się zwróci po sprzedaży Mojego zestawu, no ale.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: ja też jestem za tym żeby trochę pojeździć po zlotach oczywiście, jeśli będę miał czym... :bag: w zeszłym roku udało się kilka zlotów zaliczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gwint AP?

gwintuj Panie, nie ma co się bawić w półśrodki... ja jestem zakochany w gwincie, a mam tylko gówniane FK ;)


Tak to jest jak się jest kawalerem. Zamiast kasę ładować w kobietę to pcha się w auto :D

o to, to! :D


Gdyby nie ten "problem" nie miał bym takiej ładnej małej Wisienki !

do tego żona niepotrzebna podobno.. chociaż wcale Ci się nie dziwię, patrząc na mojego chrześniaka :)


jeśli będę miał czym... :bag:

służę pomocą, pomieścimy się :decayed:

a tak w ogóle to :siema: i miłego tygodnia!

wybiera się ktoś w sobotę na Wanteds na parkingu Auchan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: ja też jestem za tym żeby trochę pojeździć po zlotach oczywiście, jeśli będę miał czym... :bag: w zeszłym roku udało się kilka zlotów zaliczyć :wink:

:good::good::good:

:hi: Siema pany

Ja w sobotę na grillu jestem, ale tak sobie myślę że to Wanteds pościąga wszystkich pseudo szybkich i wściekłych..... :cicho::decayed:

Tak to jest jak się jest kawalerem. Zamiast kasę ładować w kobietę to pcha się w auto :D

A ja to mam taką kobietę która rozumie hobby i nie robi problemów o mody, taką mam własnie kochaną dziewczynę o !!! A teraz to łażę i jęczę że chciałbym nowa kierownicę do Audi jak tylko skończę hamulce :decayed: z kobieta jak z autem jak dbasz tak masz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwintuj Panie, nie ma co się bawić w półśrodki...

Coś czuje że jak założę gwint to następnie będzie air :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...