Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Leszku głosik poszedł :thumbup1:

:D

Siemka :hi:

Auto się odnalazło, w całości także jest radocha :kox:

Kurde miałem nosa, albo mocno trzymałem kciuki :decayed:

:siema:

FroS-t chyba Cię dziś widziałem jakoś o 8:40 na Nakielskiej koło Gwiazdy ?

Całkiem możliwe, Moja Monika dziś leciała w tamtym kierunku z rana :hi:

A tak w ogóle :siema:

No panowie dwa auta z Naszego Kujawsko-Pomorskiego garnizonu do kalendarza starują więc głosujemy :good:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/369245-lipiec-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/#entry4912333

Jędruś ja swój głos oddaje na Ciebie :friends:

mój głos poleciał też na Twoje auto ;)

:decayed:

Ogólnie panowie jeśli ktoś ma ochotę, a nie ma możliwości lub są jakieś inne przeszkody, to ja w miarę swoich skromnych możliwości zawsze służę pomocą i mogę coś pstryknąć Naszym klubowiczom :hi: niedługo coś będę pstrykał z Piotrkiem, taka skromna sesja dwóch aut, zobaczymy co z tego wyjdzie i może jakiś fajny temat bym założył w " spotach i zlotach kujawsko pomorskich" gdzie będzie można zajrzeć i zobaczyć fotki czy nasze auta, łącznie z jakimiś powiedzmy sesjami np zima, lato, jesień zima, z wyjazdów i spotów, czy odwiedzanych przez Nas zlotów, mogłaby powstać jakaś fajna galeria i po prostu taka relacja z życia klubowego, wiadomo potrzebna jest zawsze większa ilość klubowiczów ale od czegoś trzeba zacząć, tak jakoś narysował mi się we łbie taki o to pomysł.....warto zacząć ??? co myślicie o takim pomyśle ??? zaczynamy, postaramy się to pociągnąć czy odpuszczamy temat bo umrze śmiercią naturalną ??? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie


Ogólnie panowie jeśli ktoś ma ochotę, a nie ma możliwości lub są jakieś inne przeszkody, to ja w miarę swoich skromnych możliwości zawsze służę pomocą i mogę coś pstryknąć Naszym klubowiczom

Jestem za. Tylko że u mnie to jeszcze nie ma co fotografować ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no to czekamy na opinie innych, co do tematu to byłby taki temat powiedzmy gdzie można wrzucić krótkie opisy i relacje z samych wyjazdów, spotów, miejsce gdzie można by zajrzeć i zobaczyć galerie czy po prostu zobaczyć co nowego....bo fotki w Meetingach szybko giną i nie każdy się będzie cofał żeby coś poszukać.....



Ogólnie panowie jeśli ktoś ma ochotę, a nie ma możliwości lub są jakieś inne przeszkody, to ja w miarę swoich skromnych możliwości zawsze służę pomocą i mogę coś pstryknąć Naszym klubowiczom

Jestem za. Tylko że u mnie to jeszcze nie ma co fotografować ;/

Oj tam oj tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no to czekamy na opinie innych, co do tematu to byłby taki temat powiedzmy gdzie można wrzucić krótkie opisy i relacje z samych wyjazdów, spotów, miejsce gdzie można by zajrzeć i zobaczyć galerie czy po prostu zobaczyć co nowego....bo fotki w Meetingach szybko giną i nie każdy się będzie cofał żeby coś poszukać.....

Ogólnie panowie jeśli ktoś ma ochotę, a nie ma możliwości lub są jakieś inne przeszkody, to ja w miarę swoich skromnych możliwości zawsze służę pomocą i mogę coś pstryknąć Naszym klubowiczom

Jestem za. Tylko że u mnie to jeszcze nie ma co fotografować ;/

Oj tam oj tam ;)
Mamy wątek " zdjęcia ze spotów " przecież

" Galerie członków" też tylko trzeba ogarnąć i zaktualizować bo ludzi na forum już od lat nie ma a foty wiszą

Albo te co wymieniłem usunąć i stworzyć jeden ze zdjęciami i opisami jak Fros-t pisał bo bajzel na Kuj - pom się trochę zrobił

W sumie można w zdjęcia ze spotów wrzucać w dalszym ciągu foty bo szkoda kasować ten wątek, kawał historii ze spotów tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślałem własnie o czymś,świeżym, nowym, uporządkowanym i nowymi pomysłami na prezentacje aut i użytkowników stare zdjęcia ze spotów można by zostawić bo tak jak piszesz to trochę historii Meetingów a resztę bajzlu - out i zrobić nowy i uporządkowany temat....ale to tylko luźno rzucona propozycja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobają mi się pomysły sesji naszych samochodów - co prawda jest niby galeria członków kuj-pom.. ale to już "lekko" nieaktualne. zdjęć ze spotów nie chciałbym usunąć.. mogę zmienić nazwę np. na fotograficzne archiwum meetingów (czy coś w tym stylu).

generalnie fajnie, że ktoś chce tu coś robić.. podobają mi się też pomysły wyjazdów. kiedyś też było to organizowane.. ale baaaaaaaaardzo dawno temu, do Poznania jak dobrze kojarzę. "stara gwardia" praktycznie się wykruszyła.. działajmy, ożywmy to jakoś.. bo wieje u nas nudą :decayed:

pamiętam swego czasu jak codziennie przybywało tutaj po 10 stron... to były czasy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zróbmy tak, utwórz: "Fotograficzne Archiwum Meetingów Kujwasko - Pomorskich", resztę skasuj żeby syfu nie było, ja utworze temat: [showroom] Nasze Kujawsko-Pomorskie spoty, wyjazdy, czas spędzony razem.... - tak nazwałbym bym temat, chyba że są inne propozyjce, i będaą tam wrzucane fotki ze spotów, spotkań, sesje aut czy to razem czy osobno, jakies fotki tematyczne czy związane z pora roku, fotki które będzeimy rzucac do kalendarza itp itd tak aby dostęp do galerii był jak najbardziej ułatwiony i dostepny dla każdego....póki co wrzuce tam dotychczasowe spoty, i niedługo będę coś pstrykał z Piotrkiem, takie male skromne foto dwóch aut i zobaczymy jak to wyjdzie, dotychczasowe fotki które jakościowo były ok troche popracuję i nadam im nowe życie, no i zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.....


Do tego jakieś krótkie opisy i ewentualne zapowiedzi będzie grało na początek ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędruś podepnij to żeby było zaraz pod "Meetingami", mam andzieję że sie podoba, jeśli są jakieś życzenia czy uwagi walcie smiało, tak to wygląda i mam nadzieje że będzie kontynuowane....



http://a4-klub.pl/index.php?/topic/369361-showroom-nasze-kujawsko-pomorskie-spoty-wyjazdy-czas-spedzony-razem/


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

Fotki zawsze miło pooglądać, także pomysł dobry by ktoś to znowu zaczął prowadzić.

Za starych czasów wrzucałem zawsze jakieś fotki ze spotów ale z tego co widzę darmowe hostingi zjadły foty i praktycznie wszystko poleciało w uj :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko ;) głosy oddane na was koledzy ;) może komuś się uda powodzenia ;) , my z Piotrkiem startujemy za rok xD (może) :D

Edytowane przez kedo666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że nie liczą się mody... tylko zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że nie liczą się mody... tylko zdjęcia ;)

:yes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że nie liczą się mody... tylko zdjęcia ;)

heh ja i moje zdjęcia heh :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...