Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nie wiem gdzie będę montować bo muszę poszukać na A3-clubie jak to się w ogóle wymienia :D ale zanim założę to najpierw reling w czarny mat pójdzie bo inaczej to będzie dziwnie wyglądało (czarny grill + srebrny reling)

Rafi, a jak tam poszukiwania bolidu?

http://allegro.pl/item969459609.html jak dla mnie bardzo fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze nie wiem gdzie będę montować bo muszę poszukać na A3-clubie jak to się w ogóle wymienia :D ale zanim założę to najpierw reling w czarny mat pójdzie bo inaczej to będzie dziwnie wyglądało (czarny grill + srebrny reling)

Rafi, a jak tam poszukiwania bolidu?

http://allegro.pl/item969459609.html jak dla mnie bardzo fajne :)

bardzo ładna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu namierzony dzisiaj na Fordońskiej na wysokości wiaduktów warszawskich ;) Do centrum zmierzałeś, nawet na mnie spojrzałeś, ale chyba nie poznałeś :D

Reniu, gdybym miał wolne 1500zł i sprzedał w miarę szybko i dobrze swoje fele to pewnie bym się skusił na kółka, moim zdaniem jedne z najkoxowniejszych felg do naszych fur ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem Ty masz najładniejszy wzór do B5 :P szczerze powiedziawszy zawsze mi się ten wzór podobał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,widzę ze ładnie się tu znowu napisało

wiec po kolei:

nagrzany bylem i jestem na tomka koleżankę :tongue4: ale wiadomo że jestem bardzo porządnym facetem i dobrze wychowanym więc zrobiłem dobre wrażenie skoro Tomek szacun mi daje :gwizdanie:

w poznaniu na spocie byłem i pojadę jeszcze raz :good: tylko od razu sobie ustalamy,albo jedziemy ekipą razem albo się popisujemy a wtedy będę musiał niestety was wyjaśnić i tak to się skończy ze będę na was czekał w poznaniu z pół godziny :polew:

a to punto to jest to z wyścigów wieczornych w toruniu z bmw srebrną e46 i koledze z bmw trochę szczęka opadła dopóki mu nie powiedziałem ile ma KM punto :naughty:

pozdrowionka dla wszystkich :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem rozmowy z firmą która zajmuje się dystrybucją odzieży reklamowej , więc myśle że możemy powoli zacząć myśleć nad projektem koszulek i pozbieraniu listy chetnych :naughty:

Im wiecej koszulek zamówimy tym taniej nas to wszystko wyjdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Grzechu namierzony dzisiaj na Fordońskiej na wysokości wiaduktów warszawskich ;) Do centrum zmierzałeś, nawet na mnie spojrzałeś, ale chyba nie poznałeś :D

widziałem widziałem ale nie zdąrzyłem kiwnąć(nie widziałeś glonojada w szybie :polew:) Siucek namierzony na Kamiennej :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła myśl aby zrobić indywidualne koszulki z herbem "Kujaw i Pomorza" aby bylo tylko dla naszej grupy :decayed:

Noo wiesz ... takie zajebiaszcze :)

Felga nie wygląda nawet tak źle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Poszła myśl aby zrobić indywidualne koszulki z herbem "Kujaw i Pomorza" aby bylo tylko dla naszej grupy :decayed:

Noo wiesz ... takie zajebiaszcze :)

Felga nie wygląda nawet tak źle :decayed:

flaga klubowa też a może nawet bardziej się przyda...w samochodach nas nie widzą i nie wiedzą kto jedzie,a tak w kolumnie np. 1 furka wystawi flage i inni nas zauważą[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 22:55_________________________________________________

tylko od razu sobie ustalamy,albo jedziemy ekipą razem albo się popisujemy a wtedy będę musiał niestety was wyjaśnić i tak to się skończy ze będę na was czekał w poznaniu z pół godziny :polew:

zgadzam się...ta droga ostatnio do Torunia to masakra :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek felunke ok!! :good:

co do koszulek to kierownk dzialaj!! ja sie pisze !! i t onie na jedna !! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za koszulkami i za flaga myślę ze zamknęło by się to w kosztach 20 zl na osobę... chyba dało by rade co chłopaki czy komuś zaoferować będę musiał kredyt w prowidencie :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 23:09_________________________________________________Ja... to lipa będę jechał ostatni :polew:I może z tylu na koszulkach każdy swój nick z forum żeby każdy każdego znał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka Flaga

1.Nowek 1.Nowek

2. jedrekx 2. jedrekx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Kto się pisze to na listę zapraszam.

Koszulka Flaga

1.Nowek 1.Nowek

flage myśle żeby 1,2 wspólne kupić i już[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 23:15_________________________________________________co do listy to się wpisze jak będzie ustalony wzór i wykonawca :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...