Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki wszystkim za udanego spota :good: Mnie dopadł po drodze awaryjny :wallbash: a potem Rafiemu zrobiłem zasłone dymną :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie przepraszam, ze mowilem o spokojniej jezdzie i jako pierwszy wystrzelilem do przodu za Tomkiem...ale zrozumcie wyposzczony jestem jesli chodzi o jazde :notworthy: :notworthy: :notworthy: Jeszcze raz sorry!!

Dziekuje wszystkim za kolejny udany spot!!

PS. Tomek teraz patzre w Twoj opis i widze ze Ty masz 1.8 - 125km...a ja sie dziwilem co tak ladnie za mna ciagniesz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za udanego spota :good: Mnie dopadł po drodze awaryjny :wallbash: a potem Rafiemu zrobiłem zasłone dymną :naughty::polew:

no my reniu to sie dzisiaj troszke spotykalismy na swiatlach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za super spot ... ekipa jak zwykle doborowa :) było kilka mankamentów (pogoda) ale nastepny to juz chyba walniemy pod gołębiem i bedzie cacy :wink4:

Dropsone dzieki za podpięcie ... i licze że bedziesz pamiętać o mnie z tyą kratką :kox::notworthy:

:hi:

ps czekam za fotorelacją :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsone... dzięki za podpięcie :notworthy:

to nie było śmieszne :disgust:

Nie miało być... jestem wdzięczny Patrykowi że mnie podpiął :good: nie tylko mnie zresztą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsone... dzięki za podpięcie :notworthy:

to nie było śmieszne :disgust:

Nie miało być... jestem wdzięczny Patrykowi że mnie podpiął :good: nie tylko mnie zresztą :)

podpiął tych co chcieli oprócz mnie :tongue4::polew:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:26_________________________________________________

Dziękuje wszystkim za super spot ... ekipa jak zwykle doborowa :) było kilka mankamentów (pogoda) ale nastepny to juz chyba walniemy pod gołębiem i bedzie cacy :wink4:

Dropsone dzieki za podpięcie ... i licze że bedziesz pamiętać o mnie z tyą kratką :kox::notworthy:

:hi:

ps czekam za fotorelacją :wink4:

sie robi fotorelacja nie gąrączkować sie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG! a zdaje się specjalnie do niego dzwoniłeś po kompa:naughty: :polew:

Tu macie kilka fotek:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=125484.msg1869065#msg1869065

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reniu fotki :good:

zara wstawie swoje :naughty:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:34_________________________________________________i oczywiście mam w swojej kolekcji tradycyjnie zreszta ja ja robie, fotke spotu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reniu sie chyba na mnie obrazil bo nie ma mojej padaki na zadnym zdjeciu :mysli:

Hmm.... rzeczywiście nie ma Cię :mysli: później wstawię też fotki Andrzeja... zobaczymy co on napstrykał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...