Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Nie twórzmy teorii spiskowych, to tylko taki żarcik z mojej strony :naughty: ja i tak odpadam ze względów rodzinnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 15:40_________________________________________________Wszyscy tak narzekają że trudno teraz prawko zadać itd.są też tego plusy :naughty: nie ma kolejek w Wydziale komunikacji :polew: odebranie twardego dowodu zajęło mi 3minuty z zegarkiem w ręku :good:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 15:44_________________________________________________co wy,śpicie? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 31 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena.

1.krzychu-trn

2.Komar865

3.makaveli (znów przyjdzie bronić mi honor bydgoszczan :kox: )

4.

gdyby spot byl w CB to z checia bym wpadl.... Można ??

byłoby super fajnie Cię ugościć w Bydgoszczy Kolego...ale mamy taki a nie inny grafik spotów że akurat wypada na Toruń :wink4:

Zapraszamy na 2 tygodnie do Bydgoszczy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze spota odpadam, jutro wyjeżdżam na "Wszystkich Świętych" i wracam dopiero we wtorek.. 550 km w jedną stronę.. postaram się wchodzić na forum z komórki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 31 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena.

1.krzychu-trn

2.Komar865

3.makaveli (znów przyjdzie bronić mi honor bydgoszczan :kox: )

4.wera 80% :>

5....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno wróciłem z Garage Day u Manny'ego :kox: krateczki zamontowane a ja cieszę się jak głupi z bateryjki :buhaha:

Manny... :th: :drinks::thumbup::brawo::radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manny ja też dziś widziałem to A3 na klubowych ramkach... A3 w poprzedniej budzie, blachy CWA mijałem się z nią na skrzyżowaniu Kamienna (?)/Gdańska.. jechała nią taka blondynka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno wróciłem z Garage Day u Manny'ego :kox: krateczki zamontowane a ja cieszę się jak głupi z bateryjki :buhaha:

Manny... :th: :drinks::thumbup::brawo::radocha:

Nie ma problemu, mam nadzieję, że jesteś zadowolony :good: Dzięki za browarek :D Jak będzie czegoś trzeba to zapraszam do garażu ;)

Manny ja też dziś widziałem to A3 na klubowych ramkach... A3 w poprzedniej budzie, blachy CWA mijałem się z nią na skrzyżowaniu Kamienna (?)/Gdańska.. jechała nią taka blondynka..

To ktoś w końcu wie kto to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa. Skruszyła mi się śruba zabezpieczająca przed kradzieżą ;/ Na wiosne trzeba będzie kupić nowe. Wiertarka w dłoń i trzeba rozwiercać, bo nie ma jej jak wykręcić.

BTW!

Właśnie słyszałem w radiu, że rząd uchwalił zmainy w ustawie o ruchu drogowym.

Atrapy znikają, pół roku na przesłanie mandatu, 140km/h na autostradach, 10km/h błędu kierowcy ustawowo, czyli de facto w mieście jeździmy 60, za terenem zabudowanym 100, a na autostradach 150 :D

I jeszcze jedno. Czarne B6 Avant CB XXXXS, czyje to? Nie kojarzę niestety, a dzisiaj widziałem na Grodzkiej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...