Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Syczenie w maglownicy


BUDY

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem wczorajszego popołudnia zaczęła mi syczeć maglownica dźwięk słychać w kabinie wyraźnie w miejscu gdzie łączy się wałek od kierownicy z maglownicą przy skręcaniu owo syczenie zanika pompa nie hałasuje nie ma też żadnych wycieków ani z pompy ani z magla wspomaganie chodzi lekko bez żadnych oporów nie wiem jaki jest płyn w wspomaganiu ma kolor czarny zastanawiam się co to morze być czy coś poważnego czy może wystarczy zmiana płynu ????????????????? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to wnioskować można że syczy na postoju a w trakcie kręcenia zanika?Wymieniłeś płyn?Na jaki?NIe wymieniłeś?WYMIEN.Syczenie to efekt pienienia się płynu, jeśli płyn jest OK to pompa jest do wyrzutki.

Jak to nie pomoże to szukać przecieków.Płyn z tego co słyszałem to Febi zielony,mineral.Ale nie jestem pewny :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po wymianie płyny syczenie prawie zanikło z dnia na dzie jest coraz lepiej wczoraj jeszcze było głośno ale dzisiaj sporadycznie płyn lałem zielony mineralny jakiś niemiecki nie pamiętam jaka nazwa morze febi albo co tam innego w sklepie polecali do audi w każdym razie:) tylko czasem kierak mi się przytnie po wymianie przy skręcaniu w prawo odpowietrzyłem układ pojeździmy zobaczymy :hi::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo, tyle że u mnie wymiana płynu nie pomogła wcale.Najprawdopodobniej masz magiel do wymiany. W najlepszym wypadku wytarły się uszczelniacze rozdzielacza, w najgorszym wypadku zrobiły się głębokie rysy na obudowie w której owy wałek pracuje co jest praktycznie nienaprawialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...