Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Nasze A4


kami.gda

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za to zdjęcie z adresem strony, ale ta Audi to nowy nabytek i jeszcze nie zdążyłam jej sama ładnie sfotografować. Poprawię się w najbliższym czasie ;).

12_49ad5.jpg

była Pre fotka ale w avatarze ...

PS. troche mało fotek jak na chwalenie sie autem [keżor][br]Dopisany: 21 Listopad 2007, 12:11 _________________________________________________No to następne... ;) Niestety wszystkie robione przed kupnem. Ale jak narazie nic się nie zmieniło

0_6512b.jpg

11_69529.jpg

14_b6585.jpg

20_3437d.jpg[br]Dopisany: 21 Listopad 2007, 14:44 _________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan po II lifcie... Czy może być coś piękniejszego? :) (Tylko nie próbujcie mi wmówić, że Avant po II lifcie :D). Nie trzeba nic zmieniać. Większa felga i będzie :thumbup:

Drewienko w środku by ładnie wyglądało :P Ja u siebie jutro będę miał :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow dzięki za opinie, też jestem dumna :> w sumie to 7 lat czekałam, żeby a4 kupić (zaczęliśmy od Kaddeta, potem jajko, a ostatnio Astra). Koła 17 na pewno, ale z tym niestety trzeba poczekać aż się sezon zimowy skończy. Tak szczerze mówiąc (wstyd się przyznać) to ja na fotelu pasażera tylko jeżdżę ;), to bardziej mojego męża oczko w głowie. Nawet gdybym miała prawko, to nie wiem czy pozwoliby mi jeździć :P. Tak handlarz był z Elbląga (choć mu zrobiłam kryptoreklamę - szczególnie nie polecam), a autko wypatrzyliśmy na giełdzie i to była miłość od pierwszego wejrzenia :) Ja chciałam A6, ale wszystkie oglądane były pomęczone, brakło też trochę kasy, a co najbardziej przeważyło w A6 jest problem z silnikami diesla: 1,9 - za mało na ten samochód, a 2,5 - ma złe opinie, podobno bardzo wadliwe, no i kosmiczny koszt wymiany paska rozrządu. W sumie jestem :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...