Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Parktronic ,,piszczy"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Po załączeniu wstecznego PDC normalnie raz ,,piknie" po czy jednostajnie piszczy jakbym był już przy przeszkodzie.Sprawdzałem na słuch u wszystkie czujniki ,,klikają" gdzie można jeszcze szukać przyczyny ?

Opublikowano

Podłącz VAG'a i sprawdź błędy w 76 [Park Assist] :wink4:

Opublikowano

pewie jakiś czujnik padł po podłączeniu vaga będziesz wiedział :wink4:

Opublikowano

Na "sluch" nie sprawdzisz. Tak jak juz poprzednicy pisali, przynajmniej jeden czujnik jest padniety. Tylko po podpieciu VAGa dowiesz sie ktory/e. Wystarczy, ze jeden bedzie zepsuty to sterownik wylacza wszystkie i informuje dlugim wysokim sygnalem o niesprawnosci ukladu.

Opublikowano
  • Autor

A znacie może numer tego czujnika ?

Opublikowano

Poszukaj bo bylo sto razy na forum....[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 23:16_________________________________________________Ja ci poszukalem :decayed:http://allegro.pl/czujnik-czujniki-pdc-parkowania-audi-s4-a4-a6-4b0-i1426622982.html

Opublikowano

A znacie może numer tego czujnika ?

83069917.jpg

Opublikowano

Jeśli vag nic nie wykryje to sprawdź lakier na czujnikach, czy jest idealnie gładki i czy nie zrobiły się na nim jakieś małe wybrzuszenia. bo czujnik możne widzieć lakier jak przeszkodę, jeśli jest miedzy czujnikiem a lakierem nawet jakaś minimalna przerwa.

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki jutro tylko sprawdzę ile mam kupić (mam nadzieje ,że jeden) .Kojarzycie może czy da rade je wymienić bez demontażu zderzaka ?

Opublikowano

ciężko dojść ale może jakoś da radę zależy też który czujnik :wink4:

Opublikowano

mam takaą samą sytuację. vag wskazuje, który jest uszkodzony. po wyjęciu i wysuszeniu czujnika wszystko jest OK ale po jakimś czasie znowu pada :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Auto po nocy w garażu znormalniało i wszystko jest O.K. w tym momencie VAG nie widzi błędów, chyba muszę poczekać aż znowu zacznie wariować.

Opublikowano

Czujniki maja to do siebie, ze po pewnym czasie traca szczelnosc i w tedy padaja jak muchy. Co do wymiany to jezeli sa to te dwa krancowe to dojdziesz do nich od spodu, ja w B7 u siebie wymienialem bez zdejmowania zderzaka.

Jezeli sa to srodkowe to musisz zdemontowac zderzak (przynajmniej w B7).

Opublikowano

Czujniki maja to do siebie, ze po pewnym czasie traca szczelnosc i w tedy padaja jak muchy. Co do wymiany to jezeli sa to te dwa krancowe to dojdziesz do nich od spodu, ja w B7 u siebie wymienialem bez zdejmowania zderzaka.

Jezeli sa to srodkowe to musisz zdemontowac zderzak (przynajmniej w B7).

W b6 raczej też :wink4:

Opublikowano

Czujniki maja to do siebie, ze po pewnym czasie traca szczelnosc i w tedy padaja jak muchy. Co do wymiany to jezeli sa to te dwa krancowe to dojdziesz do nich od spodu, ja w B7 u siebie wymienialem bez zdejmowania zderzaka.

Jezeli sa to srodkowe to musisz zdemontowac zderzak (przynajmniej w B7).

W b6 raczej też :wink4:

Musze tylko dodac, ze po ostatniej wymianie mam blizne do dzisiaj na lapie, bo dostep jes taki, ze akurat ostra krawedz belki przeszkadza troche ale jak masz sczuple dlonie to nie powinno byc problemu. A jak nie to niech ci zona/dziewczyna wymieni :polew:

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci ,że rada z żoną bardzo trafna ale moja żona miałaby dużo wymagań za taką ,,przysługę" ( bo przeciez jej ten pisk w cale nie przeszkadza)

Opublikowano

jedna dobra noc i po problemie :polew: :polew:

Opublikowano

jedna dobra noc i po problemie :polew: :polew:

wlasnie w tym moze byc problem, ze ta noc ma byc dobra :polew::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.