Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ciśnienie przy hamowaniu auta czyli jak rozpoznać tunera amatora


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Na seryjny silnik to jeszcze da radę zrobić gotowca, ale jak ktoś pozmienia mechanikę to raczej wątpię, chyba, że na ryzyko właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma szans pod te graty soft jest robiony indywidualnie. A nawet jak by była taka możliwość wydaje mi się ze nie udostępnił by swojego softu nawet pod serie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma szans pod te graty soft jest robiony indywidualnie. A nawet jak by była taka możliwość wydaje mi się ze nie udostępnił by swojego softu nawet pod serie :decayed:

Dokładnie. Nie po to samochód wyciska siódme poty na hamowni, żeby działało w każdym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chyba pojadę do Wawy w lato, z Rogalem się umówię jakoś na samego wirusa, BRD jednak nie wkładam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka cena :o 400 funtów za remap

Normalna raczej. W polsce to ok 1,5k pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pogadaj z Robem ..."

Mam kolege w irlandii. Robi mi logi i wysyla wsad. Ja go obrabiam i odsylam z korektami jak trzeba.

Ze wzgledu na brak hamowni na miejscu (jest mozliwosc zmierzenia po wszystkim) stroje delikatnie z zapasem by nie przesadzic :evil:

no wlasnie a jak by zrobic logi dynamiczne na drodze z BRD i FMIC'em i zeby ktos program napisal,dalo by rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superchips drazylem ten temat i zabawki maja gotowe z głównej siedziby u mnie gościu który robi pod ich imieniem to straszny cwaniak a jak niedajboze powiedziałem mu ze wlozylem turbo i kolektor z AWX to 400 było mało

A co do tematu ze na wyspach są takie kokosy to ja myślałem ze ta mitologia już zginęła , to ze wszystko inne moja wypłatę zjada jak ciepłe bułeczki to nikt nie mówi a zreszta na zarobek tu nie przyjechałem tylko mieszkać

Wracając do tematu V-Tech pootwieral oddziały na wyspach , szwagrowi 440 magnum zawirusowali i po 150k km smiga i oszczędza krocie ale to temat do oceny kto z nimi miał do czynienia. W moim przypadku czekam na jakaś wstępna kwotę od kolegi z forum który virusuje w Londynie

Temat po prostu rzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris kiedyś miałem do czynienia z V-tech i złego słowa nie powiem, nie miałem nigdy reklamacji a kilka set programów od nich w autach śmiga w Wlkp, co do wysp to swoje wiem bo 4 lata dla wyspiarzy pracuję

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...