Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanko na temat obrotów


Gość MorgothDBMA

Rekomendowane odpowiedzi

Jest pewien błąd pomiędzy wskazaniami licznika, a wskazaniem na klimatroniku / bodajże kod 17 /licznik pokazuje trochę więcej - dzisiaj sprawdzę dokładnie, a poza tym zależy też od kółek i opon, może gdzieś gdzie jest radar można sprawdzić jaka jest faktycznie prędkość. Ja podałem to co mi pokazują wskaźniki.

Ok, sprawdziłem, licznik pokazuje mniej niż jest wyświetlane na klimatroniku, dla prędkości 100 km/h klimatronik pokazuje 95.

Tak więć dla niby faktycznych 100 km/h /klimatronik/ mam ok 2100 - 2150 obrotów/minutę.

Sprawdziłem też, obrotomier i tu jest ok, zero przekłamań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj mialem okaze przetestowac niunke - przy 220 km/h miala cos kolo 5400-5800 obr, czyli jeszcze sporo do odciecia i calkiem ladnie sie rozpedzala, niestety ladna droga sie skonczyla i trzeba bylo zwolnic :) nie wiem, czy to ma znaczenie, ale jechalem na v-power racing :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 bieg : 140km/h 3,5tys. obr. 200kmh 5tys.obr. najwiecej jechalem 236kmh i jeszcze by poszedl dalej ale tez sie balem odciecia :lol: biegi zmieniam miedzy 3tysobr a 3,5tys.obr. Silnik zaczyna warczec po przekroczeniu 3,5tys.obr. a tak to "szumi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...