Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przekaźnik :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale niezłe jaja z tym były po spocie .

Łukasz nie przejeżdżałeś czasem w sobote przez Majdan popołudniu ?

Opublikowano
Łukasz nie przejeżdżałeś czasem w sobote przez Majdan popołudniu ?

A wisz ze nie pamietam, ale mysle z tak bo lecialem pewnie na stalowke :)

Opublikowano

Kłaniam się :hi:

Prośbę mam :naughty: Chciałabym się wybrać na kilka dni w okolice Soliny… czy moglibyście polecić mi jakieś godne uwagi miejsca?

Mile widziane gospodarstwo agroturystyczne :tongue4:

pozdrawiam, Asia

Opublikowano
:hi: tomekhxc jak tak będziesz parkował pod grafiką na zakręcie to z tyłu ci nic nie zostanie lub będzie zderzak do malowania oczywiście ci tego nie życzę ale przezorny ubezpieczony .
Opublikowano

w przyszła niedziele o 17 na podpromiu ma byc podobno zlot audi wszystkich modeli ma byc ponad 30 aut moze ktos od was wpadnie

Opublikowano

:hi: tomekhxc jak tak będziesz parkował pod grafiką na zakręcie to z tyłu ci nic nie zostanie lub będzie zderzak do malowania oczywiście ci tego nie życzę ale przezorny ubezpieczony .

:decayed: a bo takie ciasne parkingi macie :polew: ale tak szczerze to jak wyszedlem z grafiki to co pierwsze na tyl i ogladalem czy wsio jest ok :tongue4:

Opublikowano

:hi: tomekhxc jak tak będziesz parkował pod grafiką na zakręcie to z tyłu ci nic nie zostanie lub będzie zderzak do malowania oczywiście ci tego nie życzę ale przezorny ubezpieczony .

:decayed: a bo takie ciasne parkingi macie :polew: ale tak szczerze to jak wyszedlem z grafiki to co pierwsze na tyl i ogladalem czy wsio jest ok :tongue4:

ja mam podobnie za duzo autek a małop parkingów

Opublikowano
  • Autor

panowie w niedziele jest duży ruch popołudniu na Rzeszowie ?

Opublikowano

panowie w niedziele jest duży ruch popołudniu na Rzeszowie ?

Co się boisz ciaśniej jeździć :decayed: Korków nie ma :cool1: Wybieracie się na audipodkarpacie ???

Opublikowano
  • Autor

właśnie nie wiem .teraz to ja mam na głowie polerowanie klosza przy aucie :decayed:

Opublikowano
Cytat: koman Dzisiaj o 10:02

panowie w niedziele jest duży ruch popołudniu na Rzeszowie ?

Co się boisz ciaśniej jeździć Korków nie ma Wybieracie się na audipodkarpacie ???

Koman to tak daleko swoja audiola jeszcze nie byl :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehehhe.... :polew:

Opublikowano

Kontaktowałeś się chociaż z tym panem od polerowania?? Coś z nim ustaliłeś??

Ja przymierzam się do malowania mojej a4. Może mamy na forum jak i też w okolicy jakiegoś lakiernika z komorą i dobrymi rabatami dla klubowiczów hehe :evil:

Opublikowano
  • Autor

Byłem :decayed: też zaprowadzam autko do niego;

-Zderzak przód

-Zderzak tył

-Maska do poprawki

-Polerka całego AUTA

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

i jak panowie,wybiera sie ktos na ten spot w rzeszowie?

Opublikowano
  • Autor

ja dopiero pokaże sie na zakończenie sezonu :disgust: ;(

Opublikowano

i jak panowie,wybiera sie ktos na ten spot w rzeszowie?

ja jade na pewno :decayed: takiego czegos nie przepuszcze :kox:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 19:31_________________________________________________fajnie by bylo pojechac wieksza ekipa ale u nas kiszka z organizacja :thumbdown: w kazdym razie ja jade jak jest ktos chetny to dac znac :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.